gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ilginç mağara

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ilginç mağara

offf tam benlik yerler ya ben böyle gizemli mistik şeyleri çok seviyorum keşke oraya gidip yakından görebilseydim gerçekten:)paylaşım için teşekkürler

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

eline sağlık canım çok güzel resimlerr

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

harıka gorunuyorlar..paylasım için saol

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ürkütücü bi havası var mağranın bu mağra türkiyede mi sadminim bi bilgin varmı emeğine sağlık buarada :tik:

ilginç mağara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mağara resimleri

mağara resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ashab-ı kehf (mağara arkadaşları)

Ashab-ı kehf (mağara arkadaşları)

Onları görmek ilahi müjdeye ve yardıma, Müslümanları sevindirecek, diğer insanları şaşırtacak durumlara, Onların mağarasını görmek fakir ikin zenginliğe, korku çeken için kurtuluşa, baskı altında olan için mülke delalet eder.
  3. Mağara Resimlerinin Sırrı

Mağara Resimlerinin Sırrı

Zaman: 20 bin-10 bin yıl önce Mekân: Batı Avrupa Ey sen, sessiz şekil, sen de şaşırtma bizi Sonsuzluk gibi. JOHNKEATS, 1819 Jean-Marıe Chauvet ile iki arkadaşı 1994 yılının Aralık ayında Fransa'nın Ardeche Bölgesi'nde mağaralarda araştırma yapmaktaydılar. İnsanlığın ilk resimlerini bulmayı umuyorlardı ama o ana kadar fazla bir başarı elde edememişlerdi. Hepsi de Üst Paleolitik Dönemin (40...
  4. İlginç

İlginç

İlginçdir ki biz müslümanlar günde yaklaşık 20 saat Allah rızası için aç kalabiliyoruz,ama günde 1 saatimizi oruçdan daha kolay olan namazımıza ayıramıyoruz...

Sayfayı Paylaş