gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ilginç ölümler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

lginç Ölümler

# Bir işçi 600 tonluk press makinesinin, arasından emeklemek suretiyle geçerek, ucundaki 2450 santigratlık fırında sigarasını yakmaya çalıştı. Mekanı Cennet olsun...

# Kurtarmaya gelen ambulans yerde yatan yaralının suratına park etti. Yaralının topraðı bol olsun...

# Berberin rahatlatma amacıyla müşterisinin boynunu aniden saða sola çevirmesi sonucunda, müşteri boyun kırılması ile bayað bir rahatladı.. Allah rahmet eylesin...

# Kafasında mermer kırdırmaya çalışan medyatik bir karateci travma sonucu öldü.

# Midesine kaçan sineði öldürmek amacıyla aðzına sinek ilacı sıktı... Allah kalanlara akıl fikir versin...
    # Bir arabaya 11 kişi binip viyaduðe uçmak süretiyle 11 kişi Allahın rahmetine kavuştu...

# Katda olmayan asansöre binmeye çalışan adam boşluða düştü. Başımız saðolsun...

# Balkona 50 kişi çıktılar ve sonuçta balkon çöktü. Böylece toplu ölüm gerçekleşti...

# Ormanda zehirli mantarları mangalda bir güzel közleyip afiyetle yiyen aile bir daha evine dönemedi.

# Yataðındaki tahtakurusu ve bilumum haşaratı öldürmek için yataðını ilaçladı ve aradan iki, üç dakika geçmeden aynı yatakta derin bir uykuya daldı. Sabahı getiremedi...

# Elektrik direðine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı çıkartmak için ayaðını silkeleyen adam, o sırada yoldan geçmekte olan yardımsever bir laz vatandaşın elektrik çarptıðını sanması üzerine, kafasına kürek, kalas vb sert cisimlerle vurularak vefat etti.

# Adam, yolda mutlu mesut yürürken kafasına balkon düştü. Topraðı bol olsun, iyi adamdı...
    # Adam, para çekmek amacıyla girdiði bankamatik gişesinde elektrik çarpması sonucu öldü..
    # Trafik kazasından yaralı olan adam, kurtarıldı. Gayet saðlıklı bir şekilde olayı atlatan adam ambulanscı amcanın yav sen bin hele film falan çekelim demesi üzerine hastaneye gitmeye ikna edildi. Adam yolda ambulansın kaza yapması sonucu öldü. (Ambulanscı amca hala sað)

# Adam çok sıkışmıştı. Ýhtiyacını bir yerde gidermesi gerekiyordu. Müsait bir yerde pozisyon aldı ve icraata başladı. Nereden bilebilirdi ki işediði yerde elektirik tellerinin olduðunu...

# Nüfus sayımı nedeniyle bom boş olan otoyolda bir sayım görevlisi bariyerlere çarptı ve vefat etti...

# Aynı işyerinde biri gündüz bir gece vardiyasında olmak üzere çalışmakta olan baba, oðuldan; biri mobylette motor ile işe gitmekte diðeri ise bir başka mobilette ile eve dönmekte iken, yol üzerindeki sert bir virajda karşılaştılar ve birbirlerine selam vermek isterken çarpışıp beraberce Hakkın rahmetine kavuştular...

# Sarhoş bir şekilde tem otoyolunda seyreden bir araçtaki beş kişi; radyoda çalmaya başlayan oynak bir şarkı üzerine aracı saða çekdiler ve temde göbek atmaya başladılar. Sonucuna katlandılar tabii. Ýşin ilginç yanı ise bu 5 kişiden 5ininde ölmesi ve beşine de ayrı ayrı araçların çarpmış olması...

# Giriş katın bir kat altında olan ve Üstü ahır olarak kullanılan köy kahvesinde okey oynayanlar, üstlerine, katın çökmesi sonucu inek,öküz vb. büyükbaş hayvanların düşmesi ile köy mezarlıðındaki anahtar teslim çukurlarına yerleştiler...

# Eskiden anlatılan bir lunapark vakası: Parkın 2 kafadar gece bekçisi, park kapandıktan sonra, dönen salıncaklara binmeye karar vermişler. Yönetici kabinine girmişler aleti çalıştırmışlar. Makinenin ısınması için 1 dakika kadar süre gerekiyor tabii. Salıncaklara bir güzel kurulmuşlar. 1 dakikalık süre geçmiş alet çalışmaya başlamış. Ama 2 kafadar seans süresini ayarlamayı unutunca, bütün gece kusarak Hakkın rahmetine kavuşmuşlar...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ilginç ölümler
    :)hakketende ilginçmiş yhaaaa

# Kurtarmaya gelen ambulans yerde yatan yaralının suratına park etti. Yaralının topraðı bol olsun...

ama bu komiktii emeğine sağlık canımm

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ilginç ölümler

# Adam, para çekmek amacıyla girdiði bankamatik gişesinde elektrik çarpması sonucu öldü..
    yaSık yha

ilginç ölümler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümüne sevdim...

ölümüne sevdim...

ölümüne sevdim üniversitede ilk yılımdı.ailemden sevdiğim insanlardan uzaktım.boşluktaydım.yalnızdım.11 şbat hayatımın belkide dönüm noktası oldu.telefonuma tanımadığım bi numaradan çağrı gelmişti.huyum değildi ama mesaj çektim kimsiniz diye.15 dkka sonra...
  2. ölümüne seviyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ölümüne seviyormmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu günlerde daha bi kötüyüm sensiz, her zamankinden daha çok acıyor içim, bi ayrı herseyim, bi ayrı, tarifsiz, en senli günlerimde,en sensizim, durqunum yokluqunda icimde tarifsiz acilarla uyaniyorum her yanim seni ariyor ariyor ama nafile olmayacaksin biliyorum. biliyorum bilmesine ama söz dinlemiyor yüreqim niye yoksun ki niye sicak ellerinden delice bakislarindan yoksun...
  3. ölümüne sevenlere.....

ölümüne sevenlere.....

Aşk mevsim gibi bir anda çıkar karşına,hayır diyemezsin o vakit gözyaşlarına ellerine,yüreğine,kalbine,ona bütünüyle sarılırsın,korkmazsın hayattan bilmezsin korku nedir yüreğin cesaretlenir,hayata bir umutla bakarsın sonbahar yağmurları bile okşar içini,bazen çocuk olurs un,oynarsın balonlarla,uçurtmalar uçurursun ,çocuk kadar masum olur yüreğin bilmezsin ki kötülük nedir içindeki acılar...
  4. En ilginç ölümler!!

En ilginç ölümler!!

İşte en ilginç ölümler bayanlar... Yaşamak kadar gerçek olan ölüm, kabullenilmesi zor bir durum. Ölüm, sadece trafik veya uçak kazalarıyla gelmiyor. Çok küçük işler gibi görünen birçok olay da can kaybına neden olabiliyor. Kişinin karşısına nerede ve nasıl çıkacağı belli olmayan ölüm, bazen ilginç vesilelerle geliyor. İşte en ilginç ölümler: - Buenos Aires'te karısına sinirlenip...
  5. En ilginç ölümler

En ilginç ölümler

ilginç olaylar, ilginç ölümler, dünyadaki şaşırtan ölümler, her yaşayan bir gün ölümü tadacaktır önemli olansa ölümün seni nasıl karşıladığıdır,ölüm sadece trafik,uçak kazaları yada farklı bir nedenlerle geliyor,şimdi dünyadaki en ilginç duyunca insanı şaşırtan ölüm haberlerini sizinle paylaşıcaz. - Buenos Aires'te karısına sinirlenip onu öldürmeye karar veren adam, otelin 23. katındaki...

Sayfayı Paylaş