gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

ilginc sac

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ilginc sac konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sac Biti

Sac Biti

Genel Bilgiler|Saç bitleri saçlarda çogalip yaSayan, kafa derisindeki kandan beslenen kuçuk böceklerdir. Bitlerin buyuklugu susam tanesi kadar olup, 6 bacaklari vardir ve renkleri bronzdan grimsi beyaza kadar degiSmektedir. omurleri 30 gundur ve kafa derisinden uzakta sadece 2 gun yaSayabilirler.|Sirke , saç bitinin yumurtasina verilen isimdir. Kuçuk beyazimsi toplu igne baSi buyuklugunde saç...
  2. kivircik sac

kivircik sac

Kıvırcık sac Kivircik saç görmek çirkinlige yorumlanir. Rüyasinda saçlarinin kivircik oldugunu görmek, hakkinda çirkin dedikodularin yapildigina delalet eder. Basi kel oldugu halde rüyasinda basinin kivircik saçlarla donandigini görmek, kendisini çekemeyenlerin ona türlü iftiralarda bulunduklarina; kivircik olan saçlarini tararken hepsinin demet demet elinde kaldigini ve sonunda basinin...
  3. Sac bakimi hakkinda ilginc bilgiler

Sac bakimi hakkinda ilginc bilgiler

Çekici Saçlar İçin Saçınızın kabaran bölgelerine uygulayacağınız nemlendirici amaçlı bakım saçlarınızdaki kuruluğu kontrol altına almanıza yardım eder. Bukleler İçin Gece yatmadan önce saçlarınıza uygulayacağınız jojoba yağı ile bakım buklelerinizin ertesi günde tüm gün boyunca kontrol akltında tutmanızı sağlar. Şekilsiz Perçemlerinizle Başedebilmek İçin Duş sonrası perçemlerinize az...
  4. Sac bakimi.

Sac bakimi.

Sac bakimi: Bir günde 100 saç teline kadar dökülme normal kabul edilir. Dökülen bir saç telinin yerine yenisi 6 - 10 haftada çıkar. Her bir saç kökünden insan ömrü boyunca 20 kez yeni saç çıkabilir. Sağlıklı Saçlar İçin: - Günlük olarak pahalı olmayan bir Vitamin alın. - Saçınızı fazla taramayın. Sadece gerektiğinde şekil vermek için tarayın. - Kaliteli bir tarak ya da fırça kullanın. Keskin...
  5. sac

sac

ya arkadaslar ben sacımı palette il1 le actım üstüste 2 kez balköpügü sürdüm loreal casting in cok güzel oldu cok begendım ama sacım yumak yumak cıkıyor cok moralım bozuldu :hasta::hasta:bi önerisi olanlar acill cevap.....

Sayfayı Paylaş