gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ilginç sandalyeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

degişik eşyalardan hoşlananınız vardır mutlaka tabi önemli olan rahatlığı olmalı saglık çok önemli sonra boşuna bel agrısı çekmeyelim...önce saglık! saglıgı tehdit eden bir durumu olmadıgını düşündüğüm modeller buyrun.........

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten degişik ama şık görünüyor

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

bunlar çok hoşmuş :D
    teşekkürler..

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]çok hoşlarmış canım emeğine sağlık

ilginç sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

Değişik ve ilginç tasarım koltuk ve sandalyeler

ilginç tasarımlar ve yapılışları güzel tasarımlar ve yapılışları tasarım koltuklar Tarzda her zaman değişik ve ilginç olanı,alışılmışın dışında olanı seven arkadaşlarım için tam onlara göre sandalye modelleri.Ben tarz olarak bir isim bulamadım Farklı ve ilginç bir tasarım diyebilirim.Aslında görünümleri farklı olsada,rahat ve kullanım amaçlılar. Tam bir kitap kurdu için ideal bir koltuk...
  2. Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

ilginç eşya tasarımları, ilginç eşya, ilginc sandalyeler Cok merak ediyorum dogrusu, evine böyle sandalye alip normal hayatinda kulananlar var mi diye? Evine dekor diye ayri bir renk katsin diye alanlari anliyorum ama.... bilemiyorum yani..... Ben sahsen bazilarinin üzerine oturmak istemezdim. Düsünsenize misafirlige gidiyorsunuz ve Ev sahibinin evinde 3 numarali sandalyelerden duruyor......
  3. İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalye Modelleri En Yeni Sandalye Modelleri Farklı Tasarım Sandalye Modelleri Son dönemlerde üretilen yeni tasarım sandalye modellerini görmeye hazır mısınız? Birbirinden renkli ve modern görünümleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak bu sandalye tasarımlarını görmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizler için oluşturduğum resim galerisini ziyaret edin. Ahşabın sıcaklığını...
  4. 2016 modern tasarımlı sandalye modelleri

2016 modern tasarımlı sandalye modelleri

Sandalyeler bir mekanın olmazsa olmazıdır.Mutfaklarda,bahçelerde,çalışma odalarında,balkonlarda ,oturma odalarında ,ofislerde rahat ve konforların dan ötürü tercih edilirler.Günümüz de sandalyeler sıradan görünümünden sıyrılıp göz dolduran beğeni kazanan hayli ilginç modellerle karşımıza çıkıyor. Her zevke ,her dekorasyon stiline uygun sandalye bulmak mümkün.Bu harika tasarım...

Sayfayı Paylaş