gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

ilginç tasarım abajur örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Abajur modelleri İlginç tasarım abajur örneği
    Tasarımcılar yine ilginç tasarım yeteneklerini konuşturmuş. Bu ayaklı abajur çok ilginç bir tasarım olmuş. Benim tarzım olmasada yinede değişik bir abajur modeli olduğundan dikkat çekiyor.

ilginç tasarım abajur örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir? Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;
  2. 2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2012 Aydınlatma modelleri Aydınlatma tasarımları Tasarımcılar harıl harıl çalşıyor. Bende sizin için harıl harıl araştırıyorum. aydınlatma modellerine göz atarken gördüm bu modelleri. İlk gördüğümde gülümseme belirdi yüzümde. İlki tam ahşap evlere uygun. Gerçi ben ahşap bir kır evinde ateş böceği ile aydınlatma yolunu tercih ederim :) İkinci aydınlarma da mutfağa. Byrun meleklerim tasarım...
  3. İlginç tasarım masa lambaları

İlginç tasarım masa lambaları

Tasarım masa lambaları Masa lambası modelleri Tasarımcılar yine birbirinden ilginç aydınlatma modelleri tasarlamışlar. Ben özellikle çeşmeli ve uçaklı olan masa aydınlatma modellerine bayıldım.
  4. İtalyan tasarım abajur modelleri

İtalyan tasarım abajur modelleri

Abajur modelleri Tasarım abajur modelleri İtalyan tasatım markası kartell çok şık abajur modelleri tasarlamış. Bizim yatak odamız dar olduğundan ben komidin alamadım o yüzden abajur koyamıyorum ama bir gün yedinden yatak odası dekorasyonu yaparsam bu modelleri hafızama aldım.
  5. Farklı tasarım abajur modelleri

Farklı tasarım abajur modelleri

kafesli abajur modeli Tasarım abajurlar Farklı abajur modelleri arıyorsanız bu altı kafes abajur modeli ilginizi çekebilir. Farklı tasarımı ile misafirlerinizin gözü abajurunuzda oalcak. Sizde bu abajuru alarak evinizde modern bir hava estirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş