gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ilginç ve de komik buluşlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

ilginç ve de komik buluşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik yasaklar

ilginç ve komik yasaklar

komik yasaklar yasaklarla ilgili sözler 1-California'da kedi ve köpeklerin izinsiz yemeğe çıkmaları yasaklanmıştır. 2-Florida'da bekar ya da dul bir kadının pazar öğleden sonraları paraşütle atlamaları yasaklanmıştır 3-Arizona'da patlak lastikli bir arabanın içinde yemek yemek yasaklanmıştır.Ön koltukta yiyen 25 arka koltukta yiyen de 50 dolar ceza ödüyormuş. 4-Florida'da bir kirpiyle aşk...
  2. İlginç Türk Buluşları ve Patentler

İlginç Türk Buluşları ve Patentler

ilginc patentler en ilginç patentler Ekonomik büyüme patent başvurularını artırdı. Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Yüksel Birinci, "Patent başvuruları son 3 yılda yüzde 50 artış gösterdi. Bu yılın ilk 8 ayında başvurular yüzde 80 arttı" dedi. Yüksel Birinci'nin verdiği bilgiye göre birçok ilginç buluş için de patent alındı. Bunların arasında, geriye sayaçlı trafik...
  3. İlginç ve komik resimler

İlginç ve komik resimler

kaynak:otokeyif.com
  4. İlginç Buluşlar..

İlginç Buluşlar..

güzel buluşlar Bu sürahi ile iki bardağı aynı anda doldurabilir ve zamandan kazanabilrsiniz, servis yapan biriyseniz bunu işinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz... Yan yana fotoğraf çekilmek için üçüncü bir şahsın sizi çekmesine gerek yok, ister arkadaşınızla isterseniz de kendinizi tek başınıza çekebilirsiniz. 2 kişilik ve 4 kişilik oyunlardan bol bir şey yok ancak sıra 3 kişilik...
  5. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...

Sayfayı Paylaş