gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hanımlar evinizde değişikliği seviyor ve herkezden farklı dekorasyonunuz olsun istiyorsanız bu halılar çok hoşunuza gidecek eminim...

Son düzenleme: 4 Ağustos 2009
İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik ve İlginç Atasözleri

Değişik ve İlginç Atasözleri

İlginç Atasözleri ilginç atasözleri ilginç atasözleri ve anlamları çıkarcılıkla ilgili sözler çıkarcılıkla ilgili özlü sözler çıkarcı insanlar için Atasözü : Sıçılacak ağız göte yakın gelir: Anlamı : Kişinin ağır hakaret görmesi, kendisinin buna yol açmasından ileri gelir. Atasözü : Osuranın burnuna sıçmalı ki koku ala: Anlamı : Yaptıklarıyla çevresini rahatsız eden kişiyi daha ağır...
  2. Değişik tarzlar için tasarlanmış,ilginç eşya tasarımları

Değişik tarzlar için tasarlanmış,ilginç eşya tasarımları

ilginç eşya tasarımları eşya tasarımları değişik tarzlar değişik İlginçliği ve farklı olmayı seven arkadaşlarıma özel bu tasarımlar.Bence bazıları çok rahat ve işlevsev tasarımlar olup,her zevke hitap ediyor.En çok beğendiğim 2. sıradaki kitap okuma koltuğu arkadaşlar.Ama oraya kitap okumak için uzandığımda kitap okumak yerine uyur kalırmıyım bilemem ama çok hoşuma gitti doğrusu:)...
  3. Böylesini doktorlar bile görmedi!

Böylesini doktorlar bile görmedi!

Allah hiçkimseyi sağlığından mahrum etmesin meleklerim :uhu: kalpte kirençlenme ilk defa duyuyorum :S Balıkesirli ikizlerin röntgenlerini inceleyen doktorlar 25 binde görülen şok sonuca ulaştı. Kalplerinde kireçlenme teşhisi konulan Taner ve Caner isimli ikiz kardeş sağlıklarına kavuşmak istiyor BALIKESİR'in Erdek İlçesi'nde yaşayan 24 yaşındaki Taner ve Caner Erdem isimli ikiz...
  4. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...
  5. Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz!

Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz!

değişik gelin damat fotoları değişik düğün fotoğrafları Sevgili melekler, eskiden düğün günü gelin ve damat kuaförden sonra fotoğraf stüdyosuna gider ve orada birkaç poz fotoğraf çektirirdi. Şimdilerde ise bu çekimler dış ortamda ve hayli profesyonelce ve sanatsal çekiliyor. Birbirinden hoş pozların çıktığı bu çekimlerden hayli ilginç olanları sizler için derledik. Bakın değişik gelin damat...

Sayfayı Paylaş