gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ilginç ve komik yasaklar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

komik yasaklar yasaklarla ilgili sözler 1-California'da kedi ve köpeklerin izinsiz yemeğe çıkmaları yasaklanmıştır. 2-Florida'da bekar ya da dul bir kadının pazar öğleden sonraları paraşütle atlamaları yasaklanmıştır
    3-Arizona'da patlak lastikli bir arabanın içinde yemek yemek yasaklanmıştır.Ön koltukta yiyen 25 arka koltukta yiyen de 50 dolar ceza ödüyormuş.
    4-Florida'da bir kirpiyle aşk yaşamak yasaklanmıştır.
    5-Alabama'da motorlu taşıt kullanan birinin göz bağı kullanması yasaklanmıştır.
    6-Alaska'da uyuyan bir ayıyı fotoğrafını çekmek için uyandırmak yasaklandırılmıştır.
    7-Arizona'da eşeklerin küvette uyumaları yasaklandırılmıştır.

ilginç ve komik yasaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyadan ilginç ve komik resimler

dünyadan ilginç ve komik resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İlginç ve komik resimler

İlginç ve komik resimler

kaynak:otokeyif.com
  3. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  4. İlginç ve Komik Cevaplar!!!:D

İlginç ve Komik Cevaplar!!!:D

Öğrenciler cevabı bilmediklerinde sınav kağıdına öyle şeyler yazıyorlar ki gülmemek elde değil... Sınavlarda öğrencilerin verdiği bu cevaplar çok ilginç ve gerçekten güldürüyor: İŞTE SORULAR VE CEVAPLAR: VAR MI YOK MU? Çılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar: - Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın! 100 puan alan tek kişinin cevabı...
  5. İLGİNÇ YASAKLAR ve GEREKSİZ İCATLAR

İLGİNÇ YASAKLAR ve GEREKSİZ İCATLAR

motorlu icatlar gereksiz yasaklar İlginç Yasaklar ALABAMA · Motorlu taşıt kullanan bir sürücünün gözbağı kullanması yasak. · Pantolonun arka cebinde dondurma bulundurmak yasak. · Anniston kentinin Noble Caddesi'nde bluejean giymek yasak. · Jasper kentinde, bir erkeğin eşini başparmağından daha kalın bir sopayla dövmesi yasak. · Lee ilçesinde, çarşamba günleri güneş battıktan sonra fıstık...

Sayfayı Paylaş