gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İlginç ve komik yiyecekler dünyası

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

komik yiyecekler [​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.783x583.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.783x583.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.780x533.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.778x532.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.738x505.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.782x600.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.710x484.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.709x485.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.778x600.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.722x555.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.719x554.[​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: İlginç ve komik yiyecekler dünyası
    kız bu ne..iğğ o konserve kutudakinden midem bulandı sabah sabah..bide ayak vardı iğğ one ya..gett valla midem çok bulandı..yinede emeğine sağlık..

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

o ayak neyın nesıydı onu anlamadım:):):)
    emegıne saglık hayatım

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok komikler ellerine sağlık canım yaa

İlginç ve komik yiyecekler dünyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik yasaklar

ilginç ve komik yasaklar

komik yasaklar yasaklarla ilgili sözler 1-California'da kedi ve köpeklerin izinsiz yemeğe çıkmaları yasaklanmıştır. 2-Florida'da bekar ya da dul bir kadının pazar öğleden sonraları paraşütle atlamaları yasaklanmıştır 3-Arizona'da patlak lastikli bir arabanın içinde yemek yemek yasaklanmıştır.Ön koltukta yiyen 25 arka koltukta yiyen de 50 dolar ceza ödüyormuş. 4-Florida'da bir kirpiyle aşk...
  2. dünyadan ilginç ve komik resimler

dünyadan ilginç ve komik resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İlginç ve komik resimler

İlginç ve komik resimler

kaynak:otokeyif.com
  4. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  5. İlginç ve Komik Cevaplar!!!:D

İlginç ve Komik Cevaplar!!!:D

Öğrenciler cevabı bilmediklerinde sınav kağıdına öyle şeyler yazıyorlar ki gülmemek elde değil... Sınavlarda öğrencilerin verdiği bu cevaplar çok ilginç ve gerçekten güldürüyor: İŞTE SORULAR VE CEVAPLAR: VAR MI YOK MU? Çılgın felsefe hocası 100 puanlık tek soruyu yanındaki sandalyeyi göstererek sorar: - Bana bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayın! 100 puan alan tek kişinin cevabı...

Sayfayı Paylaş