gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!!

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

:>

Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var?

Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan söz edilebilir mi?

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi?
    BU SORULAR HAKKINDA FİKRİ OLANLARI BEKLİYORUM.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Calismadigim yerden cikti Tüüühh hahaha

ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç göz yanıltıcı bir resim

ilginç göz yanıltıcı bir resim

yanıltıcı resimler yanıltıcı sorular sorular ve cevapları göz videolar ilginç resimli
  2. Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!!

Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!!

Buyazıyı okuyabiliyormusunuz meleklerim oldukça zor değilmi? Eğer okuyamıyorsanız resmin altındaki yazıya bakın.:D
  3. Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın....

Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın....

yumurta haşlarken çatlamaması için yumurta resimleri resmi çift sarılı nasıl anlaşılır Kendisi küçük şifası büyük: Yumurta Yumurta hakkında pratik bilgilerimize bir göz atın.... Kahvaltı sofralarının kraliçesi, hamur işlerinin birleştiricisi, sağlık için gerekli olan tüm besin öğelerini içeren, kendisi küçük marifeti büyük yumurta vazgeçilmez bir gıda. Yumurta deyip de geçmemek gerekir......
  4. Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'leceklere Öneriler Ev'leceklerin Dikkatine Hem evleniyor hemde ev'leniyor musunuz ...:) İşte mutlaka okunması gereken öneriler paylaşıyorum sizlerle....Bu öneriler işlerinizi kolaylaştıracak emin olun...Hadi bakalım yeni gelin adayları kayınvalideden anneden yardım almadan eşinizle iyi işler başarın ...:)Evlenecek meleklerimize daha başka tavsiyelerimiz de var... Yeni Ev'leneceklere...
  5. Seramik araştırıyorsanız mutlaka göz atın meleklerim

Seramik araştırıyorsanız mutlaka göz atın meleklerim

Seramik modelleri Termal seramik kataloğu Termal seramik firmasının yeni ürünlerini çok beğendim meleklerim. Banyo dekorasyonunuz için iyi alternatifler sunuyor. Termal Seramik’in yeni ürünleri Yeni bir ebat 25×50 cm Seramik Sektörünün önde gelen firmalarından olan Termal Seramik; porselen, duvar ve yer karolarındaki yeni ürün yelpazesiyle 2008 yılında fark yaratmayı hedefliyor. Termal...

Sayfayı Paylaş