gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ilginçler valla

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ilginçler valla

ıyyyyyy bu cok kötü ben kesinlikle kullanmam böyle bir mause

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ilginçler valla

valla çok tuhaflar gerçekten...emeğine sağlık canım.

ilginçler valla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç ...

İlginç ...

Enteresan bilgiler 1. Suudi Arabistan'da bir kadın kocasına kahve yapmazsa bu boşanma nedenidir. 2. Bir köpekbalığı 100 milyon damla deniz suyu içindeki bir damla kanı hissedebilir. 3. Bır fare bir deveye oranla daha uzun süre susuzluğa dayanabilir. 4. insan midesi 2 haftada bir iç zarını yenilemek zorundadır aksi halde kendi kendini sindirir. 5. i harfinin üzerindeki noktaya ingilizler...
  2. Valla Kanyonu(Pınarbaşı/Kastamonu)

Valla Kanyonu(Pınarbaşı/Kastamonu)

valla kanyonu pınarbaşı kastamonu kastamonu kanyonu kanyonları kanyon Küre Dağları içerisinde yeralan kanyonların en büyüğü Valla Kanyonu'dur. Uzunluğu yaklaşık 10 km ye varan kanyonun 1120 metreye ulaşan derinliği vardır. Pınarbaşı'nda bulunan kanyonda dar ve uzun koridorlar boyunca akan su bazen çağlayan halinde düşüyor, bazen de gölcükler ve devkazanları oluşturuyor. Valla...
  3. bu müşteriler yedi beni valla

bu müşteriler yedi beni valla

sakın yanlış anlaşılmasın öncelikle önyargılı bakmıyorum ama çoğu insanımız bir tuhaf ve esnafların gercekten işi zor önceden böyle seyler saka olarak yapılırdı şimdi insanlar ciddi ciddi dalga geciyor sanırım.:D cep telefonu satış elemanıyım ayrıca hediyelik esyada ve kontor satan bir magazada çalışıyorum ve bütün gün çeşit çeşit insan geliyor dogal olarak herkes aynı degil tabi:) ama...
  4. valla altıma çiş yaptım :)

valla altıma çiş yaptım :)

harbıden yaptım kızlar gulmeyın sakın anlatım durun ıste unıversıte bıttı mutluyuz bıletlerı aldık otogara gıdıcez neysem tuvaletımde geldı tmm mı dedım otogara gıdınce yaparım neyse ben ıste zuhal dıye topragım ve ardahanlı candan dıye erkek arkadasımız ama bu candan cok komık bırı yanı aslında haraketlerı oylee neysem bındık dolmusa benım tuvaletım varya zor tutuyorum ıstee neyse bındık...

Sayfayı Paylaş