gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

İlgisiz erkekler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

erkekler kadın erkek ilişkisi ilgisiz erkeklerin başına neler gelir bilgiler konumuzda.Malum her kadının erkeklerden tek beklentisi ilgi, ama dediğim gibi sadece bekliyoruz erkeklerin ise bu beklentiyi pek umursadığı söylenemez.Evli ve çalışan kadın çok fazla, eve geldiklerinde günün stresini eşlerinden gelen ilgiyle azaltmak isterler, erkekler ise tam tersi TV ve maçlarla :)Erkekler bu konuda asla bir bayanı anlamazlar ondan sonra kadınları anlamak zor diye dert yakınırlar:DMeleklerim sizde ilgisiz eşlerinizden ( sevgilinizden ya da ) nasıl intikam ala bileceğinizi konumuzdan öğrene bilirsiniz :D:D.

ABD'de yaşayan Alyse Bradley ilgisiz eşinden çok bunalmış olsa gerek internette eşini satışı çıkarmış:D:D
    Satış ilanı ''Bedava Ürünler '' bölümünde verilmiş.diğer dikkat çeken iste eşi ile ilgili yazdığı
    ''Bakımı kolay, yalnızca 3-5 saat arayla yemeğini ve suyunu verin”
    cümleleri.hahaha
    Eşinin ilgisizliğinden rahatsız olan kadının ilanda ayrıca, “bütün gün yemek yemeyi ve video oyunları oynamaya bayılır” cümleleri de yer alıyor.
    İlanı ‘şaka olsun diye’ verdiğini ifade eden kadın, 22 yaşındaki eşinin bir gün aynı oyun başında tam 48 saat geçirmesinin ardından aklına böyle bir şey geldiğini söyledi.​

İlgisiz erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş Genel Müdürü Ufuk Uyan, körfez sermayesinin, geçmiş dönemlerle kıyaslanamayacak şekilde Türkiye'ye ciddi gelişi olduğunu söyledi. Uyan, Kuveyt Finans Kurumunun (Kuwait Finance House) Türkiye'deki en büyük iştiraki olan Kuveyt Türk'ün, 18 yıldır Türkiye'de faaliyet gösterdiğini hatırlattı. Katılım Bankası olarak Türkiye'de yatırımcılara finans sağlayarak...
  2. Erkekler neden ilgisiz

Erkekler neden ilgisiz

ilgisiz eş ilgisiz erkeğe ne yapmalı erkek erkeğin eşine ilgisizliği eş ilgisizliği Birçok kadın eşinin ilgisizliğinden yakınır ve buda zaman zaman ilişkide birçok sorunu birlikte getirir Neden erkekler ilgisiz sizce hanımlar bizmi yeterince acaba ilgisini çekmiyoruz kafalarının içerisinde farklı düşüncelermi var.. İşte konuyla ilgili detaylı bilgiler Bu kadar çırpındığını görünce sizi...
  3. fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun...
  4. Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

Erkekler Neden İlgisiz Davranır?

erkekler neden ilgisiz davranır erkekler neden ilgisiz davranırlar erkek davranır Erkekler Neden İlgisiz Davranır? Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz. İlk zamanlar her şey...
  5. kocam çok ilgisiz

kocam çok ilgisiz

kocam ilgisiz kocam çok ilgisiz 4 yıllık evliyiz severek büyük aşkla evlendik ama kocam artık eskisi gibi değil aramızda ve evimizde hiçbir sorunumuz yok herşey yolunda gidiyor ama ruhen açım kocama ne bileyim bazen bir süpriz yapsın istiyorum bir tatlı bakış iki üç kelime çokmu istiyorum vazgeçtim hediye filan istemiyorum anneler günü geçti bir tatlı sözünü işitmedim canı isterse...

Sayfayı Paylaş