gebe
  1. dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ilgiye ihtiyacım var

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında dort_yapraklı_yonca tarafından paylaşıldı.

ilgiye ihtiyacım var yarın sınavım var moral verici sözlerinizi bekliyorum sevgili melekler kpss ye gireceğim ben yarın kazanırsam öğretmen oluyorum ya söylemesi bile hoşmuş gerçekten

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: ilgiye ihtiyacım var
    canım inşallah sınavında başarılı olursun umarım çok istediğin öğretmenliği yaparsın Allah emeklerini boş çıkarmasın cannım:)

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

canım inşallah kazanırsın ve öğretmen olursun senin gibi hayırlı evladların yetişmesine katkıda bulunursun dualarımız seninlee canımmmmmmmmmmmmm

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

allah emeklerine inşallah boşa çıkarmaz dualarımız senle

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    canım dualarımız seninle inşallah emeklerin boşa çıkmaz ve öğretmen olursun canımm

6. ırma

ırma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işallah sınavda başarılı olursun.........
    kalbimiz seninle.........

7. filiz_abla

filiz_abla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    innsaaaallah.kazanirsin.iyi haberlerini bekliyooooz.kalbimizz seninle caaaniiimm.

ilgiye ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 08.08.08'e yoğun ilgi var..

08.08.08'e yoğun ilgi var..

Kendilerinin ya da doğacak çocuklarının özel günlerini unutulmaz kılmak isteyen çiftler, tekrar eden ''8'' rakamının cazibesiyle ''08.08.08'' tarihine yoğun ilgi gösteriyor. Evlilik ya da doğacak çocuklarının doğum tarihinin, 8 Ağustos 2008 olmasını isteyen çiftlerin, bu tarih için evlendirme daireleri ve doğumevlerine yaptıkları başvurularda önemli ölçüde talep artışı var. AA...
  2. yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..

yardımınızı bekliyorum :( ilgiye ihtiyacım var..

bana yardım edin...3 yıllık erkek arkadaşım var..liseden beri beraberiz..ikimizde birbirimizi çok seviyorduk..ancak son zamanlarda işe başladı ve biz eskisi kadar konuşamamaya,görüşememeye başladık..günde belki 4 yada 5 kere konuşabilioruz..eskisi kadar aşkım canım keliimesini bile kullanmıyor..her konusunu açtığımda off saçmalama diyo..çok sıkıyorsun beni,üstüme gelme deyip duruyor..o ole...
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  5. Acele Cevap İhtiyacım Var

Acele Cevap İhtiyacım Var

Merhabalar Ben Biri İle İlişkiye Girdim Hamile Kalma Konusu İçin İkimizde İsrarciydik ve sperm Geldikten Sonra Cikmadi 1 2 Dakka Kaldıktan Sonra Cikti Ciktiktan Sonrada Bir Yastik aLdi Kalcamın Altına Bıraktı Dediki Spermler Daha iyi İçeri Girsin Diye Bu Durumda tek İlişkiye Girdim ve ilk defa içime Geldi Spermler Hamile Kalma Olasılığım Ne Kadar ?

Sayfayı Paylaş