gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

İlhan Mansız tarzını mı değiştirdi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

eski diyorum çünkü artık sahalara artık dönmeyecek..... eski futbolcu İlhan Mansız yeni bir proje ile karşımızda.....

AZ PELUŞ AZ FİFTY İŞTE VAROŞ PRENS!
    MAYISTA ÇEKİLECEK 'VAROŞ PRENS' İSİMLİ SİNEMA FİLMİNDE 'RAPÇİ TAHSİN' OLMAYA HAZIRLANAN İLHAN MANSIZ'IN ROLÜ İÇİN FİFTY CENT İLE CEM YILMAZ'IN PELUŞ KARAKTERİNDEN ESİNLENİLDİ..

İlhan Mansız, yeni filmi için rapçi olacak.

Yönetmenliğini Merih Aktaş'ın yaptığı 'Varoş Prens' isimli filmde İlhan Mansız'ın canlandıracağı rol için iki ilginç karakterden esinlenildi. Biri dünyaca ünlü rap yıldızı Fifty Cent diğeri ise Cem Yılmaz'ın ünlü reklam kahramanı Peluş. Fifty Cent'in karizmasıyla Peluş'un küstahlığından esinlenilerek yaratılan karakterin adı ise 'Rapçi Tahsin'.

Her şey hazır
    Okan Bayülgen'in sanat yönetmenliğiyle 15 kişilik moda grubu, Tahsin karakteri için iki aydır çalışıyor. Mansız için şimdiden Fifty Cent'in kürkünün aynısı diktiriliyor, kullandığı kolye ve küpe gibi aksesuvarlar da moda ekibi tarafından hazırlanıyor. İlhan Mansız'dan yepyeni bir halk kahramanı yaratacak olan yapımcı Mehmet Soyarslan, çekimlerine mayıs ayında başlanacak filmin sürprizlerini ise şimdilik saklı tutuyor. Filmin yönetmeni Merih Aktaş da proje yer alacak olan ama son anda çekilen rapçi Ceza'nın yerine Almanya'dan ünlü bir rap yıldızı getirileceğini söylüyor.

Şarkı yazdı
    Senaryosunu Furkan Eren'in yazdığı filmde seslendirilen bütün şarkılar senaristin imzasını taşıyor. Ancak bir şarkı var ki, onu İlhan Mansız filmde aşık olduğu kızı oynayan Zeynep Beşerler için yazdı. Mansız'ın şarkısı 'Hüzünlü Rap' adını taşıyor.

İŞTE HÜZÜNLÜ RAP

Bir görüşte aşk bu olsa gerek/
    Tutuluverdim sana bir akşamüstü/
    Seni sevmek suçsa eğer/
    Hadi hapsedin beni yakalayıp, suçüstü/
    Hayat ansızın manâ kazandı/
    Yürek aşka geldi, görünce yüzünü/
    Geçmişin karanlığını siliverdim bir anda/
    Terk ettim hüznü/
    Yılların verdiği hasretle/
    Sana doyamadan bakarken buğulanmış gözler/
    Hiçbir şey mutluluğu anlatmaya yetmez/
    Yetersiz kalıverir sözler/
    Sana seni seviyorum sözünden başka bir şey diyemem/
    Tanrı seni bana hediye etti/
    Artık ondan başka şey dileyemem/
    35 yıl geride kalmışken yalnız sanadır hasretim...

Son düzenleme: 18 Nisan 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlhan Mansız tarzını mı değiştirdi
    İlhan Mansız yeni projelerde rol alıyorken bakalım hayat onu nereye savuracak bi bakmışız ki şarkıcı olmuş belli mi olur..........

VAROŞ PRENS İÇİN KAFAYI KAZITTI!
    UZUN ZAMANDIR ALMANYA’DA YAŞAYAN İLHAN MANSIZ, BAŞROLLERİ ZEYNEP BEŞERLER VE GEKKO G İLE PAYLAŞTIĞI “VAROŞ PRENS” ADLI FİLMİN ÇEKİMLERİNE KATILMAK ÜZERE TÜRKİYE’YE GELDİ...

Filmde canlandıracağı “Rapçi Tahsin” karakteri için saçlarını kazıtan Mansız, Almanyalı rap şarkıcısı Gekko G’yle seslendireceği şarkıların okumalarına ise önceki gün başladı. Amerika’da 50 Cent başta olmak üzere birçok ünlü rapçiyle çalışan Gekko G, Mansız’ı yetenekli bulduğunu söylerken, Mansız ise “Rapçilerin felsefelerinden etkilendim, bu müziğin ruhundaki asiliği çok seviyorum” diyor

İlhan Mansız tarzını mı değiştirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hey gidi İlhan Mansız

Hey gidi İlhan Mansız

Hey gidi İlhan Mansız hey.. Çabuk parladı, çabuk söndü.. 2002 Dünya Kupası'nda Senegal'e uzatmalarda attığı o golle hep hafızalarda hatırlanacak. Beşiktaş'ın 2003'te şampiyon olduğu yıl zirvedeydi. Bir yol sonra devre arası operasyonla Japonya'nın yolunu tuttu. Vissel Kobe'de ağır sakatlıklar yakasını hiç bırakmadı. uyum problemini de aşamadı. Ardından Almanya macerası hüsranla...
  2. İlhan Mansız Kızının Annesiyle Evleniyor

İlhan Mansız Kızının Annesiyle Evleniyor

nina rittez ilhan mansız ve kızı ilhan mansız kızı nina mansızın İlhan Mansız Kızının Annesiyle Evleniyor İlhan Mansız, 4 yaşındaki kızı Lara’nın annesi Alman Nina Rittez ile nikah masasına oturacak Buzda Dans'ın yarışmacısı da olan eski futbolcu Mansız, program sona erdikten sonra bir dönem büyük aşk yaşadığı Nina ile evlenecek. Kızı doğduktan sonra ayrıldığı Nina Rittez'i...
  3. Müslüm Baba Tarzını mı Değiştirdi

Müslüm Baba Tarzını mı Değiştirdi

repertuarında pop şarkılarına yer veren Müslüm gürses, ünlü ses sanatçılarının parçalarına yer verdi.... HOŞGELDİN BABA!! MÜSLÜM GÜRSES POP ŞARKILARDAN OLUŞAN REPARTUARI İLE AL JAMAL SAHNESİNDE... AL JAMAL’DE MÜSLÜM BABA DEV ORKESTRASI EŞLİĞİNDE POP ŞARKILARLA SAHNEDE... Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla her zaman fark yaratmayı bilen Çapa-marka ekibi doğu ile batının bütünleştiği...
  4. İşte İlhan Mansız

İşte İlhan Mansız

geçirdiği trafik kazası nedeniyle sahalardan kopan ünlü eski futbolcu İlhan Mansız şimdide dizilerde reklemlarda yarışma programlarında karşımıza çıkıyor..... VAROŞ PRENSİ İLHAN FUTBOLU BIRAKTIKTAN SONRA DİZİ VE REKLAM FİLMLERİNDE BOY GÖSTEREN İLHAN MANSIZ, ŞİMDİ DE BEYAZPERDEYE TRANSFER OLDU. MANSIZ, 'VAROŞ PRENSİ' FİLMİYLE YAKINDA SİNEMALARDA.. RAPÇİ CEZA DA BAŞROLDE İlhan Mansız,...
  5. Müslüm Baba tarzını mı değiştirdi

Müslüm Baba tarzını mı değiştirdi

Al Jamal'da neler oluyor müslüm Gürses ve teoman yanyana......... TEOMAN İLE SAHNEDE DÜET!!! AL JAMAL, MÜSLÜM GÜRSES 'İ AĞIRLAYARAK YİNE ÇOK ÖNEMLİ BİR GECCEYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. Al Jamal oryantallerinin şovuyla başlayan geccede, Gürses barın üzerine kurulmuş sahneye çıkarak Al Jamal konuklarına müzikal bir ziyafet verdi. Pop şarkılarını özel orkestrasıyla birlikte seslendiren...

Sayfayı Paylaş