gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ilik

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Makbül ve müstecap olan duaya, kişinin belini doğrultacak olan işte gerekli sebeplere bilinçli olarak sarılmaya, İlik hastanın iyi olmasına, gizli mal ve değerin açığa çıkarak faydalı hale gelmesine delalet eder.Kişi ilikli birşey giyerse dedikodu yüzünden telaşlanır. İlikleri açarsa sıkıntıyı geride bırakıp, feraha kavuşur.

ilik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ortopedİ-kemİk İlİĞİ İltİhabi

Ortopedİ-kemİk İlİĞİ İltİhabi

Kemik iliği iltihabı Kemik iliği iltihabı, yani osteomiyelit, eskiden çok ciddi sonuçları olabilen bir durumdu. Günümüzdeyse antibiyotikler ve modrn yöntemlerle genellikle tam olarak tedavi edilebilmektedir. Kemik iliği iltihabı, kemikte, bakteriler ya da mantarlarla oluşan bir enfeksiyondur. Akut ya da kronik olabilen enfeksiyon, kemiğe kırıklar, kirli yaralar ya da cerrahi girişim...
  2. iliklerimde kar soğuğu...

iliklerimde kar soğuğu...

Günler gecelerin ardı sıra gidiyor yine. Elimde yalnızlığım dolanıyorum sessizce. Beklediğimi kabullenişim azaltmıyor beklemenin sancısını. Unutuluşlarının dindirmiyor içimi parçalayışlarını. Geçiyor zaman… Sahili dövüyor dalgalar, bir yerlere atsam kendimi diyorum. Ruhumda işkencesi anlaşılmazlığın. Kendimde kendim dışında dolanan yığınlarca düşünmelerim. Bende ben yok sen bana geleli....
  3. kemik iliği biopsisi

kemik iliği biopsisi

Birçok kan hastalığının saptanmasında önemli rol oynayan bu incelemede, özel bir iğne yardımıyla kemik iliğinden örnek alınır. Biyopsi yaparken oldukça sağlam ve iç içe geçmiş metal bir iğne kullanılır. İğnenin derine girmesini engellemek için dışında bir halka vardır. Kemiğe girildikten sonra içteki kılavuz iğne çıkarılır. İğnenin batırılacağı yer hastanın yaşına ve işlemi gerçekleştiren...
  4. Beyin ve ilik

Beyin ve ilik

Beyin ve ilik gizli mal ile yorumlanir. Rüyada beynin burnundan akip yere düstügünü görmek, sermayenin yok olusuna; beyninin kokusunun çok kötü oldugunu görmek, zekat vermekte geciktigine, beyninin güzel koktugunu görmek zekatini vaktinde verdigine isarettir. Rüyada kafasi yarilip beyninin disari aktigini görmek, gizledi-gi malinin çalindigina; kafasi yarilip beyninin göründügünü görmek, gizli...

Sayfayı Paylaş