gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

İlişki Kişiliğinizi Öğrenin!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İlişki Kişiliğinizi Öğrenin! Aşkta kontrolcü, kıskanç mı yoksa koruyucu musunuz? Okuyun, ilişki kişiliğinizi öğrenin..

İlişkisiz yapamayanlardan mısınız?
    Erkek arkadaşınızla yollarınız ayrıldığında hemen yeni birini buluyorsanız ilişksiz yapamayanlardansınız. Onun alışkanlıklarına ve çevresine hemen adapte olup onun gibi yaşamaya başlarsınız. Bu arkadaşların ızı hatta yeni sevgilinizi rahatsız edebilir. Bu özelliğinizden hoşlanmasanız da kendinize engel olamasınız. Bu şekilde davranmayı bırakmak istiyorsanız ilişki sonrası bekar olan arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmeye çalışın, böylece yalnız kalmış gibi hissetmezsiniz. Yeni ilişkinizde sizin ve onun kendi hayatlarınızı yaşamanıza özen gösterin.

Onun annesi gibi misiniz?
    Sevgilinizin herşeyini hazır etmeye mi çalışıyorsunuz? Yemek, kıyafet ve banyo hatırlatmaları ona annesini hatırlatabilir. Annelik rolü sebebiyle sevgiliniz siz olmadan birşey yapamayacak zannedebilirsiniz. Gerçek şu ki erkekler istediklerinde herşeyi gayet iyi becerirler. Oysa ilişkilerin sağlıklı olması için her iki tarafın da aynı olgunluğa sahip olmaları ve kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekir.

Sürekli kontrol mü edersiniz?
    Sevgilisini kontrol etmeyen yok gibidir ancak bu abartıldığında bazı sorunlara neden olabilir. Erkeler kadın tarafından kontrol edilmekten ve baskıdan hoşlanmazlar. Unutmayın, siz onu kontrol etmeye çalıştıkça size yalan söyleme ihtimali artar.

Sevgiliniz olduktan sonra değişiyor musunuz?

Sevgiliniz olduğunda karakteriniz, alışkanlıklarınız ona mı benziyor? Sevdiği herşeyi seviyor, hobileri hobiniz mi oluyor? Bu kişiliğinizden ödün vermeniz sonucunu doğurabilir. Bu ilk başlarda sevgilinizin hoşuna gitse de, sonraları hayatınızı monotonlaştıracaktır. Sizi ilk tanıdığında daha farklı olduğunuzu düşünecektir. Bu nedenle ilişkinizi kendinizden ödün vermeden, tüm doğallığınızla yaşayın.

İlişki Kişiliğinizi Öğrenin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. resme bak kişiliğini öğren

resme bak kişiliğini öğren

RESME ßAK KİŞİLİĞİNİ ÖGREN ilginçç Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun. 1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen Kendinizle ve...
  4. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  5. Resme bak kişiliğini öğren

Resme bak kişiliğini öğren

kişiliğini öğren SAYINIZ KAÇ ??BAKIN AŞŞAĞI 1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstünkörü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorsunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa yalnız kalmayı tercih edebiliyorsunuz. Ama yakın arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz o kadar...

Sayfayı Paylaş