gebe
  1. emine erdem çakmak

emine erdem çakmak Forum Okuru

İlişki sonrası spermler geri akıyor ve kokuyor yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında emine erdem çakmak tarafından paylaşıldı.

iliskiden sonra spermler geri akıyor ve ilişkiden sonra ağır koku oluyor nedeni nedir .2 aydir bebek istiyoruz olmuyor alakası varmidir ?

2. bebegımgelsın

bebegımgelsın Forum Okuru

Spermlern geri akmasi normaldr fazla gelen spermi rahim dsari atar kokuyla alakali olarakta emin olamasamda enfeksiyondan kaynakli olablr

3. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    mantar enfeksiyonu kapmıs olabilirsiniz. çunku mantar spermlerin geçisini engeller gebelik ihtimalinide düsürür ve ağır koku yapar. başıma geldiğinden biliyorum malesef.

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba rahmin arkası kapalıdır..Dalaıyısıyla spermler geri akacaktır.Normal bir durum..Koku enfeksiyon bulgusu taşıyor.Hekime görünüp muayene olun..Enfeksiyon türüne göre gebe kalmada engel teşkil edebilir..

İlişki sonrası spermler geri akıyor ve kokuyor yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkide geri çekme yöntemi

İlişkide geri çekme yöntemi

ilişkide geri çekme yöntemi nedir,ilişkide geri çekme yöntemiyle hamile kalınırmı,ilişkide geri çekme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekme yöntemiyle kazayla hamile kalanlar,geri çekme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler En eski aile planlaması yöntemidir. İlişki sırasında erkek boşalmadan önce penisi vajinadan çıkarıp dışarıya boşalmaktadır. İstenmeyen gebeliklerin büyük kısmı bu...
  2. İlişkiden sonra spermin geri akması

İlişkiden sonra spermin geri akması

spermin dışarı akması kısırlık nedenimi,sperm dışarı akarsa gebelik oluşmazmı,spermin dışarı akması hamileliği engellermi,birliktelik sonrası spermin dışarı akması hakkında bilgiler Hamile kalma problemi yaşayan veya kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastaların bir kısmı cinsel ilişkide erkeğin boşalması ile vajina içerisine bırakılan spermlerin tekrar dışarı kaçması (atılması, akması)...
  3. Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalmak mümkünmü,adetliyken hamile kalma hakkında bilgiler Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan...
  4. Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Bir kadının hamile kalma oranının diğer dönemlere göre çok daha yüksek olduğu zaman dilimi kadının yumurtalarının çatladığı gün yani yumurtlama günüdür. İki adet dönemi arasında tek bir gün olan yumurtlama gününde kadının yumurtalıklarında bulunan yumurtaların etrafını saran foliküller çatlamakta ve yumurtalar serbest kalmaktadır. Eğer yumurtlama gününde korunmasız cinsel ilişki yaşanırsa bu...
  5. Sperm geri aķıyor

Sperm geri aķıyor

İyi günler ilişki sonrası spermler geri akıyor bu hamile kalmayı engellermi

Sayfayı Paylaş