ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Selamlar Sevgili misafirimiz.

Eğer şartlar yumurtlama gibi durumlar tam yerinde ise ilişkiden hemen sonra hamile tabiki kalınır. Ama unutmayın bu bir süreçtir. Sorduğunuz ilişkinin bi kaç gün sonrasında belli olur mu diye soruyorsanız kesinlikle olmaz !

Normalde rahimde ilerleyen spermlerin 3-7 gün yaşadığı düşünülecek olur ise, ilişkinin hemen ardından ve önümüzdeki sürecte hamilelik ortaya çıkabilir. Genelde hemen sonra olmaz bir kaç gün geçmesi gerekiyor. Zira böyle olmasaydı ertesi gün haplarının bir sonraki gün etkili olması beklenemezdi :)

3. Kayıtsız Üye

slm editör bir sorum olacaktı acil cvp istiyorum mümkünse şimdiden tşkler..
    ben ve kız arkadaşım 7 ocak 2013 te birlikte olduk sadece sürtüşme oldu ve arkadan yani ters ilişki ile iki kere birlikte olduk ve o günden 2-3 gün sonra sevgilimde mide bulantısı ve karın altında kasılmalar olmaya başladı. acaba kız arkadaşım hamile midir?
    bu arada kız arkadaşımla bu tarihten önceki ilişkimiz 1 ocakta olmuştu ve adet hastalığı yeni bitmişti yine arkadan ilişki yaşamıştık önden ise yine sürtüşme ile birbirimize zevk vermeye çalışıyorduk. ilişki esnasın da adeti bitmesine rağmen et parçacıkları gibi kanama oluştu.
    cvp bekliyorum. tşkler.

4. Kayıtsız Üye

merhaba çok önemli bir bilgiye ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica edeceğim

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik aynı günün akşamı midesini ağrıdığını söyledi ve ertes günde bulantısı olduğundan bahsetti hamile kalmış olabilirmi sizce yoksa bizmi tribe girdik yardımlarınız rica olunur şimdiden çok teşekkür ederim...Saygılar

yeni evliyim bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Kayıtsız Kullanıcılar

hayatta her sey ınsanın basına gelebılır bence trıbe gırıp abartmıyosunuz olabılır bence hemen bır test alıp yapın hem ıcınız rahatlar bole ılıskılerdende uzak durun hıc saglıklı degıldır

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

[B]Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı [/B] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/adet-194.jpg[/IMG] Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi...
  3. hamileyken hamile kalınır mı ?

[U][B]hamilelik süreci nasıl gelişir[/B][/U][LEFT][U][B]hamilelik nasıl oluşur [/B][/U]Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise...
  4. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  5. düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...

Sayfayı Paylaş