ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Selamlar Sevgili misafirimiz.
    Eğer şartlar yumurtlama gibi durumlar tam yerinde ise ilişkiden hemen sonra hamile tabiki kalınır. Ama unutmayın bu bir süreçtir. Sorduğunuz ilişkinin bi kaç gün sonrasında belli olur mu diye soruyorsanız kesinlikle olmaz !

Normalde rahimde ilerleyen spermlerin 3-7 gün yaşadığı düşünülecek olur ise, ilişkinin hemen ardından ve önümüzdeki sürecte hamilelik ortaya çıkabilir. Genelde hemen sonra olmaz bir kaç gün geçmesi gerekiyor. Zira böyle olmasaydı ertesi gün haplarının bir sonraki gün etkili olması beklenemezdi :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm editör bir sorum olacaktı acil cvp istiyorum mümkünse şimdiden tşkler.. ben ve kız arkadaşım 7 ocak 2013 te birlikte olduk sadece sürtüşme oldu ve arkadan yani ters ilişki ile iki kere birlikte olduk ve o günden 2-3 gün sonra sevgilimde mide bulantısı ve karın altında kasılmalar olmaya başladı. acaba kız arkadaşım hamile midir?
    bu arada kız arkadaşımla bu tarihten önceki ilişkimiz 1 ocakta olmuştu ve adet hastalığı yeni bitmişti yine arkadan ilişki yaşamıştık önden ise yine sürtüşme ile birbirimize zevk vermeye çalışıyorduk. ilişki esnasın da adeti bitmesine rağmen et parçacıkları gibi kanama oluştu.
    cvp bekliyorum. tşkler.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba çok önemli bir bilgiye ihtiyacım var yardımcı olmanızı rica edeceğim
    kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik aynı günün akşamı midesini ağrıdığını söyledi ve ertes günde bulantısı olduğundan bahsetti hamile kalmış olabilirmi sizce yoksa bizmi tribe girdik yardımlarınız rica olunur şimdiden çok teşekkür ederim...Saygılar

yeni evliyim bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayatta her sey ınsanın basına gelebılır bence trıbe gırıp abartmıyosunuz olabılır bence hemen bır test alıp yapın hem ıcınız rahatlar bole ılıskılerdende uzak durun hıc saglıklı degıldır

6. Dastini

Dastini Forum Okuru

Kocamla bir kaç kez denedik ama olmadı bebek. doktora gittiğimde yumurtalıklarımdan biri hormonal olarak normal ama diğerinin bir değeri düşükmüş bu yüzden yumurta oluyormuş ama yeterince olgunlaşmıyormuş ve adetimde düzensiz ama çocuk sahibi olmayı çok istiyorum lütfen yardım edin :18:

7. Sultan unat

Sultan unat Forum Okuru

Merhaba ben bir bucuk aylik evliyim ve bir bebegimin olmasini cok istiyorum. Adetime dokuz Gun var ve adetime on bir on Iki Gun kala iliskiye girdik esimle. Daha once ki iliskilerimi hesaba katarsak su an sabahlari häufig mide bulantisi ve gogus agrilarim var bide bazen kasintilarim cok oluyo ve de elde siskinlik oluyo

8. musti

musti Forum Okuru

Ya bir yıllık evliyiz 5 gün önce esimle birlikte olduk. Adet gunume 15 gün var hamile kalmış olabilir miyim. Çok merak ediyorum. Kasiklarimda biraz ağrı var sanki ya da ben öyle hissediyorum. Ne zaman test yaptirabilirim

9. Şahin durmuş

Şahin durmuş Forum Okuru

Yumurtaliklarim cok ağrıyor ve adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim cevap bekliyorum simdiden teşekkür ederim

10. BEYZA21

BEYZA21 ♥س بنيم نفسيمسين♥ Yetkili Kişi

Bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz + ovülasyon kaynaklı ağrınız olabilir

11. Rumuzsuz

Rumuzsuz Forum Okuru

Sevgilimle arkadan iliskiye girdik ben o zaman adetimin son gunundeydim. Sevgilim arkadan cok az bosaldigini soyledi ama ben ön kismimi korumaya calistm pecete vs gibi degse bile cok az hamile kalma ihtimalim varmi smdide migde agrisi cekiyorm ara ara lutfen acil cevap vrin

12. zeynep kara

zeynep kara Forum Okuru

Allah belani versin sik hastasi

13. asel nisa polat

asel nisa polat Forum Okuru

Ayip ayip bide utanmadan yaziosun igrencliklerini ananiza babaniza yazik allah islah etsin :mad:

14. zehra.ylmz

zehra.ylmz Forum Okuru

ACIL OKUYUN LUTFEN !!
    Ben erkek arkadasimla 11 nisanda iliskiye girdim beni bozdu fakat neyle yaptigini gormedim adetime 14 gun vardi. Adetimi olmadan dort gun once cok az kan geldi bu cok azdi ara sira geldi ve bitti. Sonra Karnım sisti daha sonra idarimi beklettim dibe coktu veya köpurdu. Bunlar belirtilerimi ? Hamile olmak istemiyorum napmaliyim gizlice ? Dusuk haplari satiliyormu ?birde hamile olabilirmiyim ? Karnima yumruk vursam yada majezik,aspirin falan icsem dusermi birde elle hamilelik ne kadar dogru nasil anlasikir ?

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  3. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  4. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  5. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  6. doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
  7. düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  8. İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

ilişkiden sonra idrar yapmak gebeliği önlermi,ilişki sonrası tuvalate gitmek gebeliği önlermi,ilişki sonrası hemen kalktım hamile kalımıyım,ilişkiden sonra idrar yapma ve gebelik hakkında bilgiler İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor...
  9. İlişkiden hemen sonra duş almak gebeliği önlermi?

Çocuk sahibi olmak isteyen bir çok bayan tarafından sayfamza yöneltilen sorulardan biride ilişkiden sonra hemen duş aldım vajinamı suyla temizledim hamile kalırmıyım ? Cinsel ilişki sonrası vajinal duş uygulamalarına çok sık rastlanır.Hamile kalmak isteyen hanımlar ilişki sonrası hemen duşu önermiyoruz.Bebek sahibi olmak istiyrsanız ilişki sonrası en az yarım saat uzanın 1 saat sonra duş alın....
  10. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ilişkiden kaç gün sonra hamile kalınır

,
  2. hemen hamile kalınırmı

,
  3. kaç günde hamile kalınır

,
  4. iliskiden hemen sonra hamile kalınır mı,
  5. hamilelik kaç günde belli olur,
  6. ilişkiden sonra kanama olursa hamile kalınırmı,
  7. ilişkiden sonra hemen hamile kalınırmı,