gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ilişkiden kaç gün sonra midemiz bulanmaya başlıyor yada sizin ne kadar süre sonra başladı teşekkür ediyorum.

ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorumu cevaplayın :hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur  ?

Sorumu cevaplayın :hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur ?

Kızlar şimdi size kolay bi soru soracağım hamilelik süreci ilişkiden kaç gün sonra belli oluyor ? Yani ne kadar süre sonra hamilemiyim diye test yaptırmalıyım bunun bi süresi var mı sağolun :D:D
  2. İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

Arkadaşlarım ya acaba ilişkiden kaç gün sonra kan verirsem gebe olup olmadığım ortaya çıkar ? Bu konuda biraz aceleci davranıyorum ama ne bilim ya kıpır kıpırım bu aralar. Teşekkürler.
  3. Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Hamile olduğumdan şüpheleniyorum midemde bulanıyor gibi gibi diyorum çünkü hep bulantı gördüğüm halde hamilemiyim diye tam olarak bilemiyorum şunu merak ediyorum bu arada cümleyi katlettim devrik oldu. Yani diyorum ki mide bulantısı ne zaman başlar hamilelikte kaçıncı hafta yada gün onu soruyorum :) HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE...
  4. İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

Kızlar düzenli olarak ilişkiye giriyorum eşimle ve bu aralar nasip olursa biz de bebek istiyoruz yaklaşık olarak 6 yıldır düşünmüyorduk ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum 31 yaşındayım tamda zamanı değil mi :) Şimdi sitenizden ve sizin gibi sitelerden takip ediyorum benim adetim gayet düzenlidir her ay şaşmaz bu ayda yşaşmadı yumurtlama tarihimi biliyorum ve 10-20 i arası bu aralar...
  5. ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

Bebeğim olsun istiyorum ve düzenli olarak yumurtlama günlerimde eşimde çalışmalara başladık. Benim merak ettiğim şu net olarak birileriniz bana ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım anlatabilir mi ? Bu arada hangi marka testten yapmalıyım. Tam olarak tarih ve bilgi verebilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş