ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlarım ilişkiden kaç gün sonra midemiz bulanmaya başlıyor yada sizin ne kadar süre sonra başladı teşekkür ediyorum.

ilişkiden kaç gün sonra mide bulantısı başlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sorumu cevaplayın :hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur ?

Kızlar şimdi size kolay bi soru soracağım hamilelik süreci ilişkiden kaç gün sonra belli oluyor ? Yani ne kadar süre sonra hamilemiyim diye test yaptırmalıyım bunun bi süresi var mı sağolun :D:D
  2. hamilelik mide bulantısı ne zaman başlar

Hamilelik sürecindeki mide bulantısı ne zaman başlar ? Hangi aylarda başlar
  3. Gebelikte mide bulantısı ne zaman başlar

gebelikte mide bulantısı neden olur gebelikte mide bulantısı olmaması gebelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelik mide bulantısı ne zaman geçer hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar. Hamilelik sorunları arasında tıpkı hamilelik kiloları gibi başı çekmektedir hamilelikte mide bulantısı sorunları. Peki hamilelikte mide bulantısı ne zaman...
  4. İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

Arkadaşlarım ya acaba ilişkiden kaç gün sonra kan verirsem gebe olup olmadığım ortaya çıkar ? Bu konuda biraz aceleci davranıyorum ama ne bilim ya kıpır kıpırım bu aralar. Teşekkürler.
  5. Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

Hamile olduğumdan şüpheleniyorum midemde bulanıyor gibi gibi diyorum çünkü hep bulantı gördüğüm halde hamilemiyim diye tam olarak bilemiyorum şunu merak ediyorum bu arada cümleyi katlettim devrik oldu. Yani diyorum ki mide bulantısı ne zaman başlar hamilelikte kaçıncı hafta yada gün onu soruyorum :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ilişkiden sonra mide bulantısı ne zaman başlar

,
  2. iliskiden iki gun sonra mide bulantisi

,
  3. ilişkiden sonra mide bulantısı

,
  4. mide bulantısı ilişkiden kaç gün sonra başlar,
  5. ilişkiden kaç gün sonra mide bulanır,
  6. gebelikte kac gun sonra mide bulanir,
  7. iliskiden kaç gun sonra bulanmalar baslar,