gebe
  1. sorum var

sorum var Forum Okuru

İlişkiden sonra hamile kaldığımı nasıl anlarım kızlar ?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında sorum var tarafından paylaşıldı.

Kızlar sitenizi uzun zamandır takip ediyorum birşey sormak istiyorum. Bu cinsel ilişki sonrası hamileliğin bir süresi var mı beni aydınlatır mısınız. Benim yumurtlama tarihim nettir bir kaç aydır buna dikkat ediyorum. Diyelim ki bu ayın 15 inde tamda darbe gecesinden bir ay sonra :) yumurtlamam oldu ve öyle olmasına rağmen ilişki yaşadık bebek için, ne yapalım nesil yetiştirmemiz gerekiyor. Şimdi bugün ayın 18 i oldu artık kaç gün sonra hangi testi yaptırmalıyım kızlar

Acaba normal test mi alayım yoksa kandan gebelik testi mi yaptırayım ve ne zaman yaptırayım.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;

İki sorunuz için de kapsamlı bilgi için link veriyorum. Linkleri ziyaret ederek sorularınız hakkın da detaylı cevapları bulabilirsiniz..+ Mensiniz de gecikme var ise hcg testi yaptırmanızı öneriyorum..

Hamilelik Kaç Günde Oluşur?

Hamilelik nasıl oluşur?

İlişkiden sonra hamile kaldığımı nasıl anlarım kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Kızlar başından hamilelik geçmiş kişiler. Tam olarak hamile olduğunu nasıl anlarsın, ne zaman anlarsın bunu tam olarak herkeste " evet bu benim belirtim herkeste vardı herkes bunu hisettiyse hamiledir " diyebileceğiniz belirtileri benimle paylaşabilir misiniz. Yani belkide test diyeceksiniz de ben o süreci yaşamak istiyorum tam olarak belirtiler neler nasıl anlarım ? Tşk ediyorum
  2. Gebe Kaldığınızı Nasıl Anlarsınız?

Gebe Kaldığınızı Nasıl Anlarsınız?

Bu sayfa; Gebe Kaldığınızı Nasıl Anlarsınız konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eskiler regl günleri 10 gün kadar geciktiğinde gebe kaldıklarını anlarlardı. Ancak tıbbın son derece hızlı ilerlemesiyle artık regl günü gelmeden bile görülen bazı belirtiler gebe kaldığınızı müjdeliyor. Eğer siz de aşağıdaki belirtilerden bir ya da birkaçını yaşıyorsanız, gebe kalma...
  3. Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar ben hamilemiyim değilmiyim inanılmaz merak ediyorum yaklaşık 4 aydır esşimle korunmayarak bebek yapmaya karar verdik ve ne zaman hamile kalınır gibi bir çok şeyi araştırdım tam olarak ne zaman hamile kalabilirim bunlarıda araştırdım ve doğru yolda gittiğimi, sizin gibi forum sittelerine yazan gebe hamile kalmış kadınların yazdıklarından da anlıyorum. Şimdi ben yumurtlama döneminde...
  4. Emzirirken Hamile Kalırsam Nasıl Anlarım?

Emzirirken Hamile Kalırsam Nasıl Anlarım?

Bebekler için en sağlıklı besin şüphesiz ki anne sütüdür. Uzmanlar ilk 6 ay bebeklere sadece anne sütünü öneriyorlar. Bebeğin sağlıklı bir şekil de gelişimi için mutlaka anne sütüne ihtiyacı vardır. Bağışıklık sistemini güçlendiren anne sütü ayrıca bebeğin fiziksel ve ruhsal gelişiminde de büyük etkisi vardır. Halk arasın da bebeğinizi emzirirken hamile kalmazsınız diye söyler...
  5. Cinsel ilişkiden sonra hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı kızlar

Cinsel ilişkiden sonra hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı kızlar

Uzun süredik bebek bekliyoruz ve duyduğum kadarı ile daha doğrusu kulak misafiri oldum bu ilişkiden sonra kadınlar bişeyler yapıyormuş hamile kalmak için yapılması gerekenler var mı ? Ben tam olarark ateş ölçme yöntemi kullanıyorum ve zamanını tam biliyor ve geçirmiyorum. Hoş biraz kan gelmesi ve vajinada da yanma oluyor ama cinsel ilişkiden hemen sonra benim bebeğim olsun diye yapacağım...

Sayfayı Paylaş