gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım?

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

ilişkiden sonra idrar yapmak gebeliği önlermi,ilişki sonrası tuvalate gitmek gebeliği önlermi,ilişki sonrası hemen kalktım hamile kalımıyım,ilişkiden sonra idrar yapma ve gebelik hakkında bilgiler İlişkiden sonra idrar yapmak genellikle önerilmeyen durumların içinde yer alıyor. Bunun nedeni ise elbette hemen ayağa kalkmanız ve tuvalette oturmanız dolayısı işle spermlerin dışarıya çıkıyor olması olacaktır. Sizler hamile kalmayı daha hızlı bir şekilde yapmasına olanak vermek istiyorsanız o halde ilişkiden sonra bir süre sonra yatakta yatmalı ve hatta ayaklarınızı havaya kaldırmalısınız

t.jpg

Daha sonrasında ise bir süre dinlenebilir ve kalkıp idrarınızı yapabilirsiniz. İlişkiden hemen sonra idrar yapmamak mı gerekir gebelik istiyorsak tarzında sorulara aslında en doğru yanıtı almış olacaksınız. Mümkünse ilişkiden önce tuvalete gidebilir ve sonrasında biraz dinlenebileceğinizi bilmeniz en doğrusu olacaktır.

Sitemizde yer alan hamile kalmayı hızlandıran diğer önerileri de okuyabilirsiniz. Aynı zamanda ilişki öncesi kayganlaştırıcı ya da farklı krem gibi ürün gruplarını da kullanmaktan kaçınınız. İdrarınız içinse en az bir yarım saat beklemeli ve daha sonrasında tuvalet ihtiyacınızı gidermelisiniz. Bu aşamaları yaparak çok daha emin bir şekilde hamile olmaya giden yoldan yürüyebilirsiniz.

İlişkiden sonra idrarımı yaptım hamile kalırmıyım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım? melekler yardım lütfen

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalmak mümkünmü,adetliyken hamile kalma hakkında bilgiler Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan...
  2. Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

Adetliyken ilişkiye girdim hamile kalırmıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adetliyken gebe kalan varmı,adet dneminde gebe kalma hakkında bilgiler 19 yaşındayım, adet dönemindeydim ve birlikteliğim oldu. Bu dönemde hamile kalınabilir mi? Cevap: Normal koşullarda adet görürken hamile kalmak hemen hemen mümkün değil. Fakat literatürde yumurtlamanın bu tarihte olduğu veya bu...
  3. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...
  4. Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adetten hemen sonra birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adet bitiminde ilişki ile gebelik olabilir mi sorusunun yanıtı ok net ve kesindir. Evet, hamile kalınabilir. Kişinin yumurtalıklarının aktif olarak çalışması demek onun her zaman diliminde hamile olabileceğini göstermektedir. Bazen geç yumurtalama ya da erken yumurtalama dönemlerinde bu gibi hamile kalma durumları yaşanıyor ve örneklere baktığımızda bu oran hiçte az gibi durmuyor. Dolayısı...
  5. Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek İstiyorum İlişkiden Sonra İdrar Yapmak Sakıncalımı?

Bebek sahibi olmak isteyenlerin birçoğu bu isteklerine kısa sürede kavuşurken bazıları için bu süreç biraz zaman alabiliyor. Bebek isteyenlerin bize yönelttiği sorulardan biri de "ilişkiden hemen sonra idrar yapmak sakıncalımı" doğrultusundadır. Bebek için farklı yöntemler deneyen çiftler için kafalarını karıştıran bu soruya geçmeden önce sizlere öncelikle şöyle bir tavsiyem...

Sayfayı Paylaş