gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

ilişkiden sonra kan gelmesi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

ilişki sonrası kanama ilişki sonrası kan gelmesi ilişkiden sonra kanama ilişkiden sonra kan gelmesi video her ay yeni şeylerle karşılaşıyorum tabi foss çıkıoo:) bu ayki olay adetime bir hafta varken ilişkiden sonra kan gelmesii....bi açıklaması varmı...ilk defa oldu bu..aynı gün karnım da çok ağrıodu kasıklarım şişti..

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ay kuzum acep neden ola...

insanın aklından geçmiyo değil;acaba hamileydinde bebiş biraz etkilendimi diye..

aslında bir kan testi yaptırsanda içimiz rahatlasa:)eğer 1 hafta kaldıysa kanda çıkabilir

3. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    14 şubat regl günüm....bilmıorum yaa hazır değilm daha test için..ama netten araştırdığım kadaryla bu tür olaylardan sonra hamile olduğunu öğrenen var...:( her ay takmıcam diyorum yine takıyorum ben galiba:D

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

eğer devamı gelmediyse kanamanın bir yerde var burdaki topiclerde ilişki sonrası kan gelmeside hamişlik belirtisi olabilir

5. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba canimbenim ins sen hamilesindir umidini kirmak istemem ama benim de basima gelmisti iki kez bende cok kez okuyup arastirdim. Acaba hamilelik olabilir mi diye. Hemsire arkadasima sormustum bunun hamilelikten olma ihtimali cok dusuk demisti ya iliskide zor olmasi nedeni ile bolgede kanam olusturuyorsun yada bi yara gibi bisey vardir onu iliski esnasinda kanatiyorsun demisti.. Olaydan 2 ay sonra dr a ancak gidebildim tr ye geldigimde. dr a o zaman sordum smear testi felan yaptilar yara flan yoktu. her zaman da olmuyorsa dikkate alma demisti. onemli bisey degildir demisti.
    benim basimdan gecen boyle ancak bi baskasinin basindan gecenii okumustum onun bu iliski sonrasi kanamasinin oldugu ay hamile kalmis. ins senin ki hamilelik belirtisidir. Dualarim seninle

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Vallaha benim tam tersi oldu adetim bitti 4 gün snra ilişkiye girdik ve ilişkiden sonra kan gelmişti ama hamile değildim :(

7. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence beklemeden kan testi yaptır..hamıleysen ogrenkı bebıse zarar vermeyesın...

8. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    canım ümitlendirmek istemem ama benimde adetime 1 hafta kala ilişkiden sonra cok az lekem geldi sandımki herhalde bu ay erken olucam. sonra bi baktımki hamişmisim simdide 4,5 aylık hamileyim canım inşallah seninde oledir allah gönlüne göre versin

9. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    mrb canım bşy sorucam diyelim ki bebek çalışmaları yaparken hamile kaldık tuttu ama heberimiz yok, çalışmalara devam ederken bebeğe zarar vermiş olur muyuz?

10. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    14 şubatı beklıorum pazartesi yaptrcam kan testi tabi görmezsem kırmızıları......oooffff off..

11. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tunacım aynı durumu bende yasadım hamıle kalmısım ama calısmalara devam dıee tabıkı bılmedıgımız ıcın devam ettık...yanı zarar derken şöle söyleyeyım bısı olmaz allahın ıznıyle ama ılıskıden sonra geveze arkadasımız gıbı beklenmedık anormal bı durum yasarsan kanın gelmesı gıbı mutlaka gununu bekle devam etme çunku kan gelmesı normal degıl nıye gelsın kı..ya hamılelıktır yada allah korusun dusuk tehlıkesı olustdugu ıcın olabılır yada baskaa bıseydır o kaadarını bılemıcem ...ama herhangı bı sıkayetın yoksa gundelık hayatına gunun gecene kadar devam et tabıkı....

12. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    inş canım güzel haberlerini bekliyoruz, Allah gönlüne göre versin..

13. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    hımm anladım canım ilgine tşk ederim o zaman biz devam edelim çalışmalara:) senin de Allah tamamına erdirsin, bebeğini kucağına almak dileğiyle:)

14. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tunacım aynı durumu bende yasadım hamıleymısım ama bılmedıgımız ıcın calısmalara devam etmıstık...allahın ıznıyle bısey olmaz genel olarak ama geveze arkadasımız gıbı anormal bı durum yasarsan eger ılıskıden sonra kanama olması vs..gıbı devam etme gunun gelene kadar cunku neden kan gelsınkı.?.ya hamılelıktır allah korusun yada dusuk tehlıkesı olusturabılır yada baska bıseydır o kadarını bılemıcem canım ama eger sıkayetın yoksa gundelık hayatına tabıkı devam et...

15. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım cok tesk edıyorum amınnnnn...insallahh rabbım en kısa zamanda sanada nasıp etsın pes etmeden devam tabıkııı:)))

TUNAA bunu beğendi.
ilişkiden sonra kan gelmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemek yedikten sonra uyku gelmesi

Yemek yedikten sonra uyku gelmesi

yemek yedikten sonra uyku gelmesi yemekten sonra uyku gelmesi çok yemeklerden Acayip acıktınız, akşam eve geldiğinizde mükellef bir sofra olmasada fena olmayan bir sofra hazırlanmış sizin için. Oturdunuz bir güzel karnınızı doyurdunuz, bi baktınız güzel bir film yada hiç bişi yok tv de tv ye bakarken hemen yemek sonrası uykunuz gelmeye başladı :) Peki neden uykumuz gelir hiç merak ettiniz mi ?...
  2. İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

Arkadaşlarım ya acaba ilişkiden kaç gün sonra kan verirsem gebe olup olmadığım ortaya çıkar ? Bu konuda biraz aceleci davranıyorum ama ne bilim ya kıpır kıpırım bu aralar. Teşekkürler.
  3. Yenidoğan bebeğin vajinasından kan gelmesi

Yenidoğan bebeğin vajinasından kan gelmesi

Kız bebeklerde doğumdan sonraki birkaç gün içerisinde bir iki gün sürebilen yalancı adet kanamaları oluşabilir.Anneden placenta yolu ile geçen hormonlar anne karnındaki bebeğin uterusunda büyüme etkisi yapar. Doğumla birlikte bu hormonlar aniden kesilince yetişkinlerde görülen kesilme kanamaları benzeri yalancı adet kanamaları oluşabilir. Vajinal akıntı" yeni doğan bebeklerde bazen...
  4. İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

İlişkiden sonra kan gelmesi normal mi ?

Ya kızlar benim ilişkiden sonra biraz kanamam geliyor bu durumdan rahatsızım. Böyle boşalma sonrasında peçete ile baktığımda biraz kan lekesi görüyorum. 5 aylık evliyim ve kimseye de soramıyorum. Doktora da gitmedim böyle lekelenme şeklinde geliyor melekler ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olun kan gelmesi kötü birşey değildir değil mi ?
  5. ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİYE GİRİLİRSE HAMİLELİK OLASILIĞI NEDİR ACABA?

Sayfayı Paylaş