gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

İlişkiler de emek vermeye ne oldu?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Fast-food yemeğe alıştığımız gibiilişkileri de hızlı tüketmeye başladık. Armut pişsinağzımıza düşsün istiyoruz. Tüm ilişkileri teknolojik hıza göre ayarlamaya başladık. Aşkımızdostluklarımızsevişmelerimizne varsa yaşamı anlamlı kılanhepsi hızla tüketilmek üzere mönü haline gelmiş.
    İlişkilere emek vermeye ne oldu? Paket program seviyoruz. Ne kadar ödeyeceğimizi ve gelecek olanın içeriğini bilelim istiyoruz. Ben sana 2 aylık sevgili olacağımsen karşılığında ne vereceksin? Önce sevişelimtenimiz uyuşursa bakarızilişkiyi götürebilecek miyiz? Bana bir gecelik ilişki + telefon numarasıyanında büyük boy seksi kadın verir misiniz? Lütfen paket olsunevde yiyeceğim. Emek vermeye ne oldu? Kim kaldırdı aşkın üzerindeki fedakarlığı? Bana kendinden bahseder misin? “Sen bahsetben bu arada gece seni nasıl eve atarımonu düşüneyim. İnandinliyormuş gibi yapacağımaradaki farkı anlayamayacaksın. Kaç kişiyi dinliyormuş gibi yaptım benantrenmanlıyım. Zaten hepiniz aynı şeyi anlatıyorsunuz. Aynı soruları sorunca muhabbet su gibi akıp gidiyor.” İşte bana kendinden bahseder misin cümlesinin altı bunlarla dolu. Ne üzücü değil mi?
    Bir de yeni moda çıkmış. Beyler arasında da yayılmış. Kadını etkileyen cümlelerden biri olarak hepsinin diline yerleşmiş. “ Sen farklı bir kadınsın. İçinde bir kız çocuğu gizli ama bunu kimseye göstermiyorsun. Ben o içindeki kadını gördüm.” Bunun benzeri cümlelertrend olmuş. Kadın da sanıyor kikarşısındaki adam çok dolu. Bir anda adamla ilgili fikirleri değişiyor. Aman dikkatbu tuzağa düşmeyin!
    Kendimi anlatmamı isteyen herkesten köşe bucak kaçıyorum. Zaman geçirmedenpaylaşmadan hatta bazen paylaşarak bile birini tanımak mümkün değil. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim tadındakikeyifsizsığiçi dolmayan muhabbetlersadece hedefe giden bir yol. Gerçekten tanımak isteyen adamzaman ayırır. Farklı ortamlara birlikte giderkarşısındaki kadını gözlemler. Onun duruşundankonuşmasındanyediğindeniçtiğinden bir takım fikirler elde eder. Tartarirdelerhakkında çaktırmadan bilgi alır. Arkadaşlarınıailesininasıl bir hayat yaşadığını adım adım öğrenir.
    Aşkı gelişinden tanırsınız. Gerçekten size uygun ve doğru yüreği bulduğunuz zamanbunu hissedersiniz. Aşk dediğin bağıra bağıra gelir. Tepeden düşen çığ gibivakit geçtikçe büyür. O yüzden sonunda aşk olur mu acaba diye zaman harcamayın. Geldiğinde anlarsınız.Aşk asla bu cümleyle başlamaz: Bana biraz kendinden bahseder misin?

Son düzenleme: 25 Haziran 2009
İlişkiler de emek vermeye ne oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlendiniz de ne oldu

Evlendiniz de ne oldu

Kadinlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye bacayi, gevsemis vidalar, vs. için eve tamirci çagirmaniz gerekmez, esiniz hepsini halleder. * Esyalarin...
  2. Arka Sıradakiler de Ne Oldu ?

Arka Sıradakiler de Ne Oldu ?

arka sıradakiler, sezon finali, gamze öldümü, oktay a ne oldu, bölüm özeti hakkında herşeyi buradan bulabilirsiniz 121. bölüm ile 20 haziran günü ekranlara gelen Arka Sıradakiler hakkında genel bilgiyi vermek değil almak istiyorum.. Meleklerim dün ki bölümde neler oldu neler dizinin tam sonuna denk geldim . Nasıl bir sezon finali oldu anlamış değilim. Kim kime dumduma. Hepsimi öldü...
  3. sevgi neydi?  sevgi emekti ...

sevgi neydi? sevgi emekti ...

sevgi neydi? sevgi emek harcamakti.onu mutlu edebilmek,onun mutlulugu ile mutlu olabilmekti...onu oldugu gibi kabul edip eksilerine bakmadan hatalarini görmeden ona baglanmakti.. sevmek...ona olan bagliligi hic birseyle kiyaslamadan hicbirseye benzetmeden sadece ondan ibaret olmakti.. sevmek demek caninin yanmasi demekti..sanki dikenler icerisinde kalmis gibi kipirdadikca dikenleri...
  4. 23 Nisan 1920 De Ne Oldu

23 Nisan 1920 De Ne Oldu

23 Nisan 1920 De Ne Oldu arkadaşlar bana bunu anlatacak yazacak olan var mı?
  5. Bebekler ne zaman emekler?

Bebekler ne zaman emekler?

bebekler emeklemeye ne zaman başlar,bebekler ne zaman oturmaya başlar,bebekler ne zaman yürümeye başlar,bebekler emeklemeye kaçıncı ayda başlar,bebeklerin emeklemesi hakkında bilgiler Bir bebeğin doğumundan itibaren yatay pozisyondan dikey pozisyona geçişini tamamlaması 18 aydır. Bebeğinizi ilk ayından itibaren sert bir zeminde yatırarak yerde zaman geçirmeye zemin hazırlamalısınız....

Sayfayı Paylaş