gebe
?

ilişkinizde kuralları kim koyar??

1. evet kuralları ben koyarım

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır kuralları o koyar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. ortaklaşa kurallar koymaya calışırız

oy sayısı 0
    0,0%
  4. hiçbiri

oy sayısı 0
    0,0%
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ilişkinizde kuralları kim koyar??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] evet arkadaşlar ilişkinizde kuralları kim koyar?? siz mi yoksaaa sevdiğiniz mi....

Son düzenleme: 30 Ocak 2011
ilişkinizde kuralları kim koyar?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorumlamaya İlİŞkİn

Yorumlamaya İlİŞkİn

Tarot'la ciddi anlamda ilgileniyorsanız öncelikle bazı çalışmalar yapmanız işinizi kolaylaştırır. Tarot'u daha kolay çözmek ve sembolleri görüp yorumlayabilmek için Tarot meditasyonu yapılması örnek bir çalışma olabilir. Bu meditasyon kartlarla özel bir çalışmayı gerektirir. Böylece imajinasyon yeteneğiniz gelişir ve rahatça yorum yapabilmeyi başarabilirsiniz. Çünkü...
  2. Aşkın kuralları, kuralları kadınlar koyar:))

Aşkın kuralları, kuralları kadınlar koyar:))

aşkın kuralları bir erkeğe en cok ne koyar 1. Kuralları kadın koyar. 2. Hiç bir erkek asla kuralların tümünü bilmez. 3. Kurallar her an, önceden haber verilmeksizin, değişebilir. 4. Kadın, erkeğin kurallardan yarısından fazlasını çözdüğünü sezdiği anda, kuralları değiştirir. 5. Kadın asla yanılmaz. 6. Eğer kadın hata yapmışsa mutlaka erkeğin yanlış yaptığı bir şeyden kaynaklanmıştır. 7....
  3. Anne-baba kurallar koyarken nelere dikkat etmeli ?

Anne-baba kurallar koyarken nelere dikkat etmeli ?

temizlik yaparken nelere dikkat etmeliyiz Her anne baba çocuğuna kızar ve ceza verir peki çocuklara ceza verirken nelere dikkat etmek gerekir.. Bebekliğinden itibaren çocuklara sınırları ve kuralları öğretin; uyku, yemek, tuvalet, temizlik, özbakım gibi konularda bir düzen oluşturun. Çocuğunuzun her türlü ihtiyacını karşılayabileceği şekilde büyümesine özen gösterin. Becerileri geliştikçe...
  4. ilişkinizi canlandırın!!!!

ilişkinizi canlandırın!!!!

ilişkinizi canlandırın ilişkiyi canlandırmak için ilişkiyi canlandırmak İlişkinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız tansiyonu yüksek tutmalısınız. Başarılı ilişkilerin sırrı tartışmalarda olduğu gibi oyunlarda da dozu kaçırmamaktır.:) Uzun süren ilişkilerde, uyumlu çiftler oldukları için başarıya ulaşmış oldukları düşünüldüğü gibi, bunların azınlıkta olduğu da bilinmelidir. Uzun soluklu...
  5. İlişkinizin burcu

İlişkinizin burcu

Aklıma bi fikir geldi kızlar.Şimdi ilişkinizin evliliğinizin başlangç tarihi hangi aysa o burç olsun ilişkinizin karakteri o olsun bilmiyorum daha önceden böyle bişey varmıydı ama ben uydurdum.Herkezin burcu olurdu ilişkimizin olmazmı.27.06.2010 Yengeç burcu:Aşırı alıngan hassas ve evhamlı bi ilşkiniz var.Heriki tarafta sorumlulukların bilincinde ayrıntılara önem verdikleri için ilişkileri...

Sayfayı Paylaş