gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

İlişkinizin Geleceği Var mı?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İşte size sevgilinizle birbirinize uygun musunuz yoksa ilişkiniz gelecek vaad etmiyor mu yu tekrar düşündürecek birkaç not...

Sesiniz değişiyorsa
    Partnerinizle beraberken sesinizin daha derinden gelmesi onu ne kadar istediğinizin gösterir. Eğer sesiniz yükseliyorsa bu kendinizi ona yakın hissettiğinizi gösterir.Kendinizi frenlemiyorsanız
    Eğer ona saçmasapan da olsa herşeyi anlatabiliyorsanız bu ilişki size mutlu bir cinsel yaşam vaad ediyor demektir. Ama eğer kendinizi frenliyorsanız ve birşeyi anlatmadan önce 10 defa düşünüyorsanız, bu rahatsızlığınız cinsel yaşamınızada yansıyacaktır.
    Göz teması kurun
    Sıradan bir konu hakkında konuşurken bile gözlerinizi ondan ayıramıyorsanız bu onunla son derece ilgili olduğunuzu gösteriyor.
    Dokunuşlar
    Size hafif bir şekilde dokunması **** yaparken nasıl dokunacağınıda gösterir. Bunu için bir kere daha düşünün.

İlişkinizin Geleceği Var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Gelecekte Evler Nasıl mı Olacak?

Gelecekte Evler Nasıl mı Olacak?

gelecekteki evler geleceğin evleri gelecekte evler nasıl olacak gelecekteki nasıl olacak 2030 yılında Gelecekte Evler Nasıl mı Olacak? Altı yıl içerisinde evler baştan sona teknolojiyle donatılacak. Kapılar parmak iziyle açılacak. İşte...
  3. Geleceğe ait korkularınız var mı?

Geleceğe ait korkularınız var mı?

Geleceğe dair korkularımız neler? olmasını istemediğimiz ve korktuğumuz şeyler?bir daha olmasın dediğimiz şeyler? gece uykumuzdan uyandıran şeyler? neleri kaybetmekten korkuyoruz geleceğe dair?haydi paylaşalım kızlar...
  4. İlişkinizin altını mı kazıyorsunuz?

İlişkinizin altını mı kazıyorsunuz?

Erkekler pek önemsemez aşkı evliliği hep bencildirler bence:DAma kadın öyle değildir kadın hep çoğuldur.Yani ben merkezci değil çocuk eş ,eşin aile vs.dağılımcıdır.Kadın olmak zaten ayrı bir güzellik.İlişkiye yön veren ilişkiyi derleyen toplayan yine kadındır.Ama bir sorun var ilişkinizin altını mı kazıyoruz die??Sizce de öylemi??Buyrunuz okuyalım:) Son yıllarda hızla artan boşanma...
  5. Aşk var mı Yokmu ilişkinizde?? mutlaka okuyun....

Aşk var mı Yokmu ilişkinizde?? mutlaka okuyun....

aşk varmı yokmu mehmet coşkundeniz soru sor tarota sor aşk varmıdır yokmudur mehmet coşkundeniz ilişkiler mehmet coşkundenizin yazılarını çok seviyorum,adam gerçekten aşktan iyi anlıyo,aşk doktorum gel gör beni beni aşk neyledi:D:D ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz,buyrun.... Ya aşk vardır ya da hiçbir şey yoktur... Bir insana ya aşıksındır ya değilsindir, ortası olmaz bunun....

Sayfayı Paylaş