gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

İlişkiye girmeden hamile kalma yöntemleri !

Konu, 'Gebelik' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ilişkiye girmeden hamile kalmak ilişkiye girmeden hamilelik hamile kalma yöntemleri kalma olunurmu Aaa yok artık öyle şey olur mu dediniz hemen değil mi ? Evet öyle bir şey tabi ki olmaz.Ama bazı kara cahhiller olabileceğini iddia ediyormuş.Aman meleklerim siz siz olun bu Bizans oyunlarına gelmeyin.Sadece gülesiniz diye paylaşıyorum...

"İlişkiye girmeden sarımsak dövülerek vajinaya yerleştirilir, ağızdan koku gelmesi beklenir" "Pes" dedirten hamile kalma yöntemleri!

Bölgede anne olmak isteyen kadınların büyük çoğunluğu önce sağlık kuruluşlarına başvuruyor, sonuç alamadığında da hocaya ve yatıra gidiyor. Kadınların tamamı geleneksel ilaçları biliyor ve bu ilaçları kendisine uygulamaktan çekinmiyor.

Sıcak taşın üstüne su dökülerek buharına oturulur
    Dağdan toplanan yedi çeşit ot kaynatılıp, suyuna oturulur
    Patlıcan közde pişirilerek üzerine rakı dökülüp üzerine oturulur
    Demli çayın içine oturulur
    Alabalık zeytin yağında eritilerek ilişkiden önce vajene yerleştirilir
    Hocanın yazdığı muskanın üç gün suyu içilir
    İlişkiden önce deve sütü içilir
    Eritilen ördek yağına pamuk batırılıp, vajene yerleştirilir
    Sarımsak dövülerek vajene yerleştirilir, ağızdan kokusunun gelmesi beklenir

Allah akıl fikir ve vijdan ihsan eylesin bu dolandırıcılara...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    :D:D bunlar ne böyle daha neler duyacaz allahım acaba aralarında hamile kalan olmuşmu:D sarımsaktan :D gelen çocukta leş gibi kokar:D:D
    halaycim bunları uygulamak isteyen çıkmasın sakın:D valla olur olur..

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    :oppucuk:Hocanın yazdığı muskanın üç gün suyu içilir:oppucuk::oppucuk:

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Valla şekerim uygulayan olmasın diye açtım bu konuyu ama yine de uygulamak isteyen çıkarsa bu da onların tercihi artık :D

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sarımsakla olan çocuktan ne beklenir dermişim...:D
    ya böyle şeylere ianan varmı ne kara cahillik..
    allah akılm fikir versin onlara

6. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    uzay çağında bu tür insanlarla aynı havayı solumak bile utanç verici...

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne be :S iğrencti :D

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Meleklerim bende şahsen bir olaya tanık olmuştum;20 yılldır cocukları olmayan bir teyze ile tanışmıştım... Benimde onun gibi hatalara düşmemem için bana hayat hikayesini anlatmıştı ve bu yazıyı okuyunca onunda denediği bir yöntem aklıma geldi :( gerçektende üzülerek sölüyorum umudun tükenmeye başladıgı yerde insanoglu herşeyi deniyormus bu teyzenin hayat hikayesinde bunu öğrenmiştim.. Formül şu: Bildiğimiz ceviz !!! dövülerek küçük parçalar haline getiriliyor sonrasındada ıslatılıyor kucuk bez parçası (incetülbent) muska yapılıyor sonrasında o bölheye yerleştirilip bekleniyor.. güya töbe töbe orayı besliyormuş ve bebeğin tutunmasını sağlayacakmış!!! oldumu peki öyle bir sey hayır sadece kara cahillikten başka bir şey değil... artı yazık teyzem o dönem çok agır bir enfeksiyon geçirmiş büssürü ilaç tedavisi görmek zorunda kalmış... Ya bu daha nelerki .. bana neler neler anlattııı .. oanlatırken agzım acık dinledim...
    Gerçektende bu çağdada olsa insan tükendiği noktaya geldiği zaman hemen hemen herşeyi yapıyor... Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın...

10. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    başlığı okuduğumda aklıma ilk şu geldi vajinusmus olup ilişkiye giremeyenler ve hamile kalanlar
    ama içeriğini okuduğumda bu ne ya dedim gerçekten böyle cahiller varmı diye düşündüm çok ilginç

11. karanr

karanr Forum Okuru

bu yöntemler hamıle kalabılmk için eski ebelerın doktor olmadığı zaman yaptırdığı şeyler,mesela sarımsak dediği bı kadııının tüplerının kapalı olup olmadığını anlamak için yapıyolarmış sarımsağı dövüp koyuyolar ağızdan koku gelirse tüpler açık gelmezse kapalıdır,eskı yöntemlerde bi çok şey var mesela mısırda eskiden kadınların hamıle olduğunu anlamak için bekar bırıyle hamıle şüphesı olan bırısını bı ota idrar yaptırıyolarmış eğer şüphesı olan kadınınkı daha hızlı uzarsa bıtkısı hamıleymış eğer bekarla aynı sevıyedeyse yada hıç uzamazsa bıtkısı kısırmış yada hamıle değilmış yanı bunlar şaşılcak şey ama doktor yoksa napsınlar herkes bı yöntem bulmuş doğru çıkanda olmuş benım ananem eski ebedır çok yaşlı şimdi ama hala ona gelırler ve bırırnın çocuğu olup olmayacağını anlayabılıyo

İlişkiye girmeden hamile kalma yöntemleri ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebe kalmanın yolları hamile kalma yöntemleri

Gebe kalmanın yolları hamile kalma yöntemleri

hamile kalma yöntemleri hamile kalmanın yolları kalmanin yollari erkek çocuğa kalmanın yolları qalmaq ucun ne etmeli Her yolu deniyorsunuz ama bir türlü çocuk sahibi olamıyormusunuz?Üstelik eşinizle sizinde sağlığınız yerinde o halde birde sizler için hamile kalma yöntemleriyle ilgili vereceğim bu önerileri paylaşıyorum Uzmanlar, doğurganlık ve hamile kalmak için kadın ve erkeğin dikkat...
  2. Hangi yöntemler hamile kalmayı kolaylaştırır?

Hangi yöntemler hamile kalmayı kolaylaştırır?

hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemler gebe kalmayı kolaylaştıran yöntemler yumurtlamayı bitkiler adet olmayı bitkiler ibrahim saraçoğlu yumurtlamayı sağlayan Bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren çiftler arasında bebek yapma için çalışmalar başlanır=)Sizlere daha hızlı bir şekilde hamile kalmanız için gereken tüm yöntemlerle ilgili tüyoları veriyorum Uzmanlar, bayanların adet...
  3. Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Nasıl hamile kalınır lütfen biriniz bana tam anlamı ile hamile kalma yöntemleri gebelik hakkında detaylı olarak bilgiler yazabilir mi bu arada ne kadar manidar ben bu soruyu size sorar iken doğrulama sorusunda hamilemiyim yaz diyordu ayyyy çok sevindim ya ben inşallah bende bi gün hamile kalabilirim.
  4. En kolay nasıl hamile kalınır?

En kolay nasıl hamile kalınır?

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler hayatın diğer alanlarında olduğu gibi bu konuda da plan yapmak zorunda kalmaktadırlar. Çocuk sahibi olmayı sürekli erteleyen çiftler hamilelik kararı verildiğinde ise geç kalınmışlığın telaşıyla daha kolay hamile kalmanın yollarını arıyor. Gebelik ancak belli şartlar yerine getirildiğinde oluşabilir. Ayrıca 12 ay düzenli ilişkiye rağmen hamilelik...
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Günümüzde birçok evli çift çocuk sahibi olma konusunda bir takım sıkıntılar yaşamaktadır.Bu sıkıntıların nedeni olmakla beraber nedensiz de çocuk olmayabilir.Sayfamıza çocuk sahibi olmak isteyen bayanlar tarafından bir çok sorular almaktayız.Bu sorular nasıl hamile kalırım hamile kalmak için neler yapmalıyım,hamile kalmanın yolları gibi..Bu soruların cevabını elimizden geldiğince sizlere...

Sayfayı Paylaş