Ilizyon resimleri | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Ilizyon resimleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ilizyon resimleri ilizyon resmi görüntüleri 3 noktaya bak atatürkü gör Melek kardeşlerim ilizyon herkesimden insanın merakla baktığı merakla izlediği hatta denemeye çalıştığı bir aktivasyon şeklidir.Bende merakımı gidermeye nekadar çalışsamda bazen sonuç alamıyorum.Şaşkınlığım artıyor.sizler içinde bir kaç ilginç resim var ilgilenenlerin dikkatine :)

kızlar siyah noktaya biraz dkkatli baktıktan sonra gri bölge yok oluyor

sizce hangi tarfta bulunanlar gerçek (ben bulamadım)

Ben mustafa kemal atatürk'ü gördüm yani o geldi gözüme

insanlar gizli

kızmı atlarmı

bunda gizli kız resmi varmış ben göremedim gören olursa söylesin:),

kuru kafamı kızmı

çiçekte gizli kız

ne görüyorsunuz???

yaşlı adam haricinde gizlenenleri gördünüzmü

En çok bu hoşuma gitti bayan lar.Şuanda bu resimde sol tarafta kızgın sağ tarafta ise normal insan yüzü var.Fakat bilgisayarınızdan 2-3 metre uzaklaşınca bunun tam tersinin olduğunu göreceksiniz.Yani solda normal yüz sağda sinirli yüz kolay gelsin kızlar :):)

karakuzu ve EnCey bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    oyyy böyle dikkatli bir noktaya bakınca benim gözler mezdekeyi oynuyor valla:D:D İlluzyon başlıbaşına bir sanattır ve bu göz yanılmalarını iyi yaptığın sürece ilgi gördüğün gibi, ekmeğini bu şekilde kazanan birçok kişide vardır.

3. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu resmi tam tersinden bak anlarsın canım nerde kızın oldugunu :p

karakuzu bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel resimler..

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnanmıyorum ya, muhteşem!!! Her resmi tek tek hayretle inceledim ve inceledikten sonra yine hayretlere düştüm :D:D Paylaşımın için tşkler canım...

6. ilizyon

ilizyon Forum Okuru

valla gözüm şaşırdı ne biçim asker ne yapıyor tersten ne yapıyor.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynen tersten bak bulursun

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cnm tersinden bakıosun o adamın altında biraz yanında bişeyler varya o saçları tersten bak adamın ve saçların arasında kalan boşluk kız yüzü bukadar basittt:D
    :

9. helin su

helin su Forum Okuru

bende bir türlü gizli kız resmini bulamadım

10. ben hepsini yaptım hepside dogru çıktı o kızada terten bakarsan adamın aldıgı saman saç oluo aşşagıya dogru göz burun falan

11. mustafa ermişer

mustafa ermişer Forum Okuru

ilizyonları beğendim işimede yaradı

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Uyarı

kolay resme tersten bak orda minik bir boşluk var adam yüzünden göremiyorsunuzdur orda kız yüzü var açıkça anlattım:D :( :)

Ilizyon resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ilizyon

Eğer yukarıdaki görüntülere bilgisayarınızın hemen önünden bakarsanız, kızgın yüzün solda, sakin yüzün sağda olduğunu görüyorsunuz... Ancak, 2-3 metre uzaklaşıp baktıgınız zaman tam tersini görüyorsunuz... Bu illuzyonun Glasgow Üniversitesi'nden Phillippe G. Schyns ve Aude Oliva tarafindan yapılmış. Her gördügümüz, her zaman gercek olmayabiliyor.
  2. Ilizyon oyunu...

ilizyon oyunları ilizyon öğreniyorum zeka ilizyonları korkunç ilizyonlar ilizyonist
  3. Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. resimler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş