gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

ilk aşılaması tutanlar bana umut olun lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bu ay hatta haftaya aşılama yapılacak genelde okuduğum kadarıyla ilk aşılaması tutan çok az.ilk aşılamada tutan arkadaşlar varsa lütfen cevaplarmısınız buna çok ihtiyacım var inanç herşeyin başı o yüzden cevaplarınız beni çok sevindircek.

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar hiç yokmu aranızda :((

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sen el ac Allah dan dile canim hayirli ise o sana umut da olur nasip de eder... hayirsiz ise o yazanlar umut versede hayal kirikligina ugrarsin..

bende senin icin dua ediyorum... RAbbim insallah hayirlisiyla sana hayiri bir evlat nasip eder. Hersey gönlünce olur insallah. Amin

esgiii bunu beğendi.
  4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım çok teşekkür ederim Allah dualarımızı kabul etsin.

5. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Snra tuttu mu mrk ettim

ilk aşılaması tutanlar bana umut olun lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  3. Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen

Bebeğimin dili beyaz pamukçuk oldu bi bakın kızlar bana lütfen

Kızlar yaklaşık 4 aylık bebeğim pamukçuk oldu ve ondan da bana geçti meme uçlarımdada buna benzer bişeyler var ne yapacam ya ben :S Yardım edin lütfen.
  4. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  5. 2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :)

2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :)

kızlarrr allahın izniyle 2. aşılamaa serüvenim başlıyoo ooff çok ümitsizimm bilmiyorum nolucakk 2. aşılaması tutanlar varsa yazabilirmii bi umut olsun bana lütfenn:)

Sayfayı Paylaş