gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ilk aşk!!!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kalbimin firlayacak gibi carpmasi bir saat daha devam etti. Ben hangi akla hizmet etmistim de aradan onca gecen yillara ragmen askimi aramaya kalkmistim? Ustelik obur odada esimin annesi babasi uyuyordu.
    Bu sefer kendimi yargilamaya baslamistim.
    Aslinda onu sadece merak etmistim... yillardir...
    Simdi nerede, ne yapiyor, onun icin ne yapabilirim? Beynimi kemiren sorular arka arkaya cogalmaya basladi.Inanamiyord um boyle birsey yaptigima.
    Oyle ya kimdi, ne olmustu, nasil bir adama donusmustu?
    Lisede siyasetle ilgileniyordu. Gozu kara ve cesaretli, gucluydu.Ya simdi belali mi, hirsiz mi, memur mu, is adami mi, hamal mi sofor mu?.. ne oldugunu bilmiyordum. Sadece o ve bana varligiyla verdigi heyecan.Adinin gectigi her yerde ona benzeyen butun sarkicilarda ve onu animsatan butun sarkilarda onun heyecani beni bastan kusatiyor her defada yuregim depremler yasiyor son hatirladigim sozleri kulaklarimda cinliyordu.
    "evlenme" demisti.
    Aci cekiyordu
    Belki de bu sozler mutlu olmadigim ya da olamadigim evliligimin habercisiydi.
    Ondan konusmak vicdan azabimi hafifletmek istiyordum .Cunku ondan nicin ayrildigimi bilmiyordu.Belki de hic bilmeyecekti .Oysa ben onun gonul rizasini almak, mutlu olmak istiyordum.
    "Bak sen beni sevdin ama ben de seni bunca yil unutmadim" demek istiyordum.
    Aradan gecen yirmisekiz yila ragmen unutulmamak bir erkek icin sans miydi yoksa aci miydi onu bilemiyordum.
    Bir ara uykuya yenilmis gozlerim, agriyan basimla uyandim.
    Ruya miydi gece olanlar, yoksa gercek mi inanamiyordum.
    Sabah olmustu.

ilk aşk!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir vurulmuştu sanki. Fırtınalar hep içimde dolmayan bir boşluk ise benimleydi hep. Büşra ın gözyaşları durmadan akıyordu. Oturmuştu bir banka, gelene geçene aldırmıyordu hiç. Biraz evvel bir holding binasından çıkmıştı. İlk aşkı, ilk sevdiği birzamanlar komşusunun oğlu olan Kaanı ziyarete gelmişti. Senelerdir görmemişti onu. Öyle ....
  2. ilk aşkım

ilk aşkım

orta okulda okurken bi çocuk görmüştüm arkadaşım çok hoşlanmıştı ben aldırış bile etmiodum bi ara kardeşimle markete çıktım marketin yanındada başka bi dükkan var orda gördüm bana baktı geçerken ve alacaklarını kafasına düşürdü:) aslında o anda gülmemek için zor tuttum kendimi market çıkışında kapıda duruodu ben geçerken uzun uzun yüzüme baktı arkamı döndüğümde hala bakıodu...
  3. ilk aşkım evlendi

ilk aşkım evlendi

Küçükken aşık olduğum 10 yıl platonik olarak sevdiğim insan geçen hafta evlendi ve bu hafta eşiyle bize gelicekmiş.kendisi 21 yaşında kız ise 17 biliyorum çok sürmeden ayrılacaklar.Neden bu kadar erken evlendilerde kendilerine yazık ettiler.Herkes biliyor ayrılacaklar.Bu ara etrafımda hep evlenme haberleri duyuyorum.En yakın arkadaşm 5 ay sonra anne oluyor hala inanamasamda büyüdükçe hayat çok...
  4. kayınvalideyle ilk görüşte aşk!

kayınvalideyle ilk görüşte aşk!

kayınvalideyle ilk tanışma Sevgilinizin ailesiyle ilk görüşmeniz. Ve siz haklı olarak epey gerginsiniz. Her kadın şu kuralı bilir: Ne kadar nazik davranırsa davransınlar, tüm bakışlar yine de sizin üzerinizde olacak. İşiniz biraz zor! Ama endişeye de gerek yok. Eğer birkaç basit kuralı uygularsanız, tüm olumsuzlukları bir anda kendi lehinize de çevirmeniz mümkün. Kendinize güvenin onları...

Sayfayı Paylaş