gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ilk aşkım evlendi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Küçükken aşık olduğum 10 yıl platonik olarak sevdiğim insan geçen hafta evlendi ve bu hafta eşiyle bize gelicekmiş.kendisi 21 yaşında kız ise 17 biliyorum çok sürmeden ayrılacaklar.Neden bu kadar erken evlendilerde kendilerine yazık ettiler.Herkes biliyor ayrılacaklar.Bu ara etrafımda hep evlenme haberleri duyuyorum.En yakın arkadaşm 5 ay sonra anne oluyor hala inanamasamda büyüdükçe hayat çok farklı şekiller alıyor.Bense sevgilimden ayrıldım.Bu kadar tanıdığım insanlar evlenio ve ben bunları duydukça özeniyorum ya bende istiyorum diye bağırasın geliyor ama hiç birşeyin çocuk oyuncağı olmadağınıda biliyorum.Allah aklımı elimden almasın.çok büyük bi derdim yok çok şükür fakat buraya yazmak bile rahatlattı beni.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım yazdıklarına göre düşünerek hareket eden birisin.Eğer ki üzülüyorsan üzülecek birşey bence çünkü her zaman ileriyi düşünerek hareket edersen sen kazanırsın.Haklısın tüm arkadaşlarının evlenip çocukları olduğu gibi seninde olmasını isteyebilirsin.Ama eğerki sonunu bilmedigin bir kararda alırsan sonucunda yine sen üzülürsün...

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bnce evlenme yasına daha varr tabı sen kenıdnı hazır hıssedıyo olabılırsın canım ben buna bırsey dıyemem ama gec kalmıs degılsın... Umarım karsına hayırlı ıstedıgın gıbı bır eş adayı cıkar mutluluklar :)

4. taze anne

taze anne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim seni çok iyi anlıyorum senin yaşadıklarının aynısını yaşadım kız kardeşim benden 7 sene önce evlendi ben sözlenirken küçük oçlu 2 yaşındaydı ama şimdi düşünüyorumda iyiki 23 yaşında evlenmişim çünkü eşimle 7 yıl önce evlenseydim asla anlaşamazdım geçinemezdik. ve inan herşeyin zamanı var Allah sana birini yazmış ve o seninle karşılaşacağı zamanı bekliyor tıpkı senin onu beklediğin gibi

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınıza teşekkürler yaşım çok erken bencede aklımla hareket etmeye devam edip sağlam adım atmam gerek.

ilk aşkım evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk aşk!!!

ilk aşk!!!

Kalbimin firlayacak gibi carpmasi bir saat daha devam etti. Ben hangi akla hizmet etmistim de aradan onca gecen yillara ragmen askimi aramaya kalkmistim? Ustelik obur odada esimin annesi babasi uyuyordu. Bu sefer kendimi yargilamaya baslamistim. Aslinda onu sadece merak etmistim... yillardir... Simdi nerede, ne yapiyor, onun icin ne yapabilirim? Beynimi kemiren sorular arka arkaya cogalmaya...
  2. ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir vurulmuştu sanki. Fırtınalar hep içimde dolmayan bir boşluk ise benimleydi hep. Büşra ın gözyaşları durmadan akıyordu. Oturmuştu bir banka, gelene geçene aldırmıyordu hiç. Biraz evvel bir holding binasından çıkmıştı. İlk aşkı, ilk sevdiği birzamanlar komşusunun oğlu olan Kaanı ziyarete gelmişti. Senelerdir görmemişti onu. Öyle ....
  3. Aşkta ilk aylar

Aşkta ilk aylar

Aşkta ilk aylar balayı sayılır. Romantik ve yeni bir ilişkinin başlangıcında her şey güllük gülistanlıktır. Ancak ilişkinin ilk anlarında yaşanan mutluluğu kafalara zaman zaman takılan 'İlişkimiz sürecek mi yoksa bitecek mi?', 'İyi biri mi?', 'Bana uygun mu acaba?' soruları gölgeler. Bu soruların cevaplarını hemen bulmak imkansızdır. Ama ilk bir kaç ayda ilişkiyi besleyen, geliştiren ve...
  4. ilk aşkım

ilk aşkım

orta okulda okurken bi çocuk görmüştüm arkadaşım çok hoşlanmıştı ben aldırış bile etmiodum bi ara kardeşimle markete çıktım marketin yanındada başka bi dükkan var orda gördüm bana baktı geçerken ve alacaklarını kafasına düşürdü:) aslında o anda gülmemek için zor tuttum kendimi market çıkışında kapıda duruodu ben geçerken uzun uzun yüzüme baktı arkamı döndüğümde hala bakıodu...

Sayfayı Paylaş