gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ilk bakışta sandık gibi ama...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

önce sandık göbi görünüyor ama... [​IMG]

ve sonraaaa....

ilk bakışta sandık gibi ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni kendinden iyi tanırdı Elini vicdanına koy da söyle Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni...
  2. bakışlar

bakışlar

Tarih boyunca göz ve insan davranışı üzerindeki etkileriyle uğraştık durduk. Hepimiz Gözleriyle onu parçaladı , Kocaman bebek gözleri var , Gözlerini kaçırıp duruyor , Çok davetkar gözleri var , Gözünde öyle bir pırıltı vardı ya da Bana en kötü bakışıyla baktı gibi ifadeler kullanmışızdır. Bu gibi ifadeleri kullandığımızda farkında olmadan kişinin gözbebeklerinin büyüklüğünden ve bakışla...
  3. Yaz Elbiselerine İlk Bakış!

Yaz Elbiselerine İlk Bakış!

Yaz Elbiselerine İlk Bakış! Kahverengi, bordo, gri gibi koyu renkleri geride bırakmaya az kaldı. 2010 yaz modası; birbirinden renkli ve fark yaratan elbise modellerini beğenimize sunmak için hazırlanıyor... Yaz mevsiminin bir an önce gelmesini isteyenler için (ben de o gruba dahilim) 2010 yazlık elbise modellerini mercek altına alıyoruz. Sandalet, topuklu ayakkabı ve renkli aksesuarlarla...
  4. ama sana asla dönmeyeceğim

ama sana asla dönmeyeceğim

Hüzün yıldızları parlıyor bugün gökyüzünde, Bu gece yine icin icin yanıyorum, Oturmus seni düsünüp aglıyorum, Seni, gidisini, sevisini, herseyini... Unutamıyor iste seni su yaralı kalbim, Yaptıklarını hatırlayıp, pisman oluyor... Seni düsünüyorum bu gece, karanlık gökyüzünde... Simsiyah gökyüzünde parlayan yıldızları seyrediyorum, Onları sana benzetiyorum, Kararmıs kalbimin bir kenarında...

Sayfayı Paylaş