gebe
  1. kraliyetailesinden

kraliyetailesinden Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İlk Başlık ve Hayvanlarım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında kraliyetailesinden tarafından paylaşıldı.

Merhaba bu hesabı yeni aldım.Eskisinin şifresini unuttum.Ankaradxa yaşıyorum.Neyse bunu başka köşeye yazmam gerekir.Benim beslediğim hayvanlarımı öğenmek ister misiniz: 1-)Balık:Balıklarım 1 hafta önce yavruladı.Evimde 2 metrelik akvaryu var.Ama yavrular büyüyne kadar ortası camla ayırdım.16 yavru var. 2-)3 Muhabbet kuşum var.Maviş Efe ve Şeker <3

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hayvanları bende çok seviyorum. Bizimde kuşumuz var Jago Papağan adı PAŞA da şu hayvanlarının resimlerini bi at bakalım en şekeri hangisi bi görelim. Bende bizim paşayı resimler atarım buraya bekliyorum :)

İlk Başlık ve Hayvanlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başlık

Başlık

Başlık, bere, şapka rüyaları kızlar için evlilik, erkekler için iş, hayırlı bir kısmettir. Evliler için ise işte yükselme, maddi durumun düzelmesi olarak yorumlanır.Rüyada baslik görmek iyidir. Rüyada basina her-hangi bir baslik geçirdigini görmek bir memuriyete girecegine ve-ya yeni bir is kuracagina, basligi basindan çikarmak bir isten veya memuriyetinden ayrilacagina isarettir.
  2. Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Hayvanlarda ve İnsanlarda Üreme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Anadolu'da Gelin Başlıkları ve Giyimleri

Anadolu'da Gelin Başlıkları ve Giyimleri

gelin başlıkları gelin basligi başlığı anadolu başları basliklari Kozak Kına gecesi Bursa - Kelez Yeni Gelin - Ödemiş/Karaköy Gelin başlığı - Çanakkale/Edremit Çanakkale/Edremit genç kız başlığıı - Bursa Keles Orta Anadolu yenigelin - Ödemiş sepet başlık gelin götürme - İzmir Alacahöyük
  4. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

Çocuklar ve Evcil Hayvanlar

. Çocuklar ve Evcil Hayvanlar Evcil hayvan sahibi olmak için çocuğunuzun 5 yaşına gelmesini beklemek iyi bir fikirdir. Yaralanmaların önüne geçmek için: - Evcil hayvanı dikkatlice seçin. - Çocuğunuzu evcil hayvanların yanında iken gözetim altında tutun. - Çocuğunuza hayvanların yanında nasıl davranacağını öğretin. Güvenlik Kontrolü ; Çocukları köpekler ve diğer hayvanların...

Sayfayı Paylaş