gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İlk Bebeğini Düşürenler Kaybedenler Buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu ilk bebeğini düşüren annelerin neler yaşadığı hakkında bilgilere yer vermektedir.
    Arkadaşlar benim komşum yıllardır bebek sahibi olmak için uğraşıyor, geçtiğimiz zamanlar da hamile olduğunu öğrenmiş ve ailece çok mutlu olmuşlardı. Fakat bu mutluluk kısa sürdü ve ne yazık ki bebeğini düşürdü. İlk bebeği olduğu için arkadaşım çok etkilendi. Eminim ki aynı durumda olan bir çok kişi var.

İlk bebeğini düşüren annelerin duygu ve düşüncelerini alabilirmiyim. Bu süreci nasıl atlattınız, nasıl destek aldınız?

İlk Bebeğini Düşürenler Kaybedenler Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin ilkleri

Bebeğinizin ilkleri

bebeklerde ilk gülücük Minik bir bebeğin anne ya da babasına ilk gülümsediği an herhalde anne baba için en unutulmaz andır. Bebeğin ilk yılı heyecan verici birçok gelişmeyle doludur. Anne baba bebeğin her hareketini takip eder. İlk gülücük, ilk el çırpma hatta bebeğin önce kimin adını söyleyeceği anne baba arasında sevimli bir çekişmeye dönüşebilir. İlk Esneme: Bebekler doğum sonrası sık...
  2. Bebeğinizin İlkleri

Bebeğinizin İlkleri

bebek bakımı bebeğinizin ilk yılı Dünyaya getirdiğiniz bebeğinizin her yaptığı sizin için özeldir ancak ilklerinin yeri başkadır melekler, unutulmaz :) İlk banyosu, ilk gülüşü, ilkgiysileri, ilk saç kesimi. Bu ilklerin güzel birer anı olarak hafızalarınıza kazınması için de dikkat edilecek ufak tefek ayrıntılar var.. Bu makalemizde bebeğinizin ilkerinden bahsetmek istiyoruz sizlere.:)...
  3. Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

Hamileyim Bebeğimin ilk Hareketlerini Hissediyorum Diyenler Buraya

bebeğin ilk hareketleri,bebeğin ilk hareketleri ne zaman hissedilir, Melekler bebeğinizin ilk hareketlerini hissetmeye başladınız mı? o an neler hissettiniz sizin için çok güzel bir duygu olsa gerek..Çünkü artık içinizde bir canın hayat bulduğunu hissetmeye başladınız ve o sizin yavrunuz.Allah herkese yaşatsın bu duyguyu inş. Bebeğinizin hareketlerini hissetmek, gebeliğinizde...
  4. Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun

Erken doğumdan sonra bebeğini kaybedenler paylaşım alanı olsun

Erken doğumdan sonra bebeğimi kaybettim. Yaklaşık olarak 32 gün hayata tutunmaya çalıştı ama acı haber geçen hafta geldi. Ben kendime gelemedim arkadaşlarım iki çocuğum sağlıklı ve yaşıyorlar ama anne olarak bebeğini kaybetmek ne kadar zormuş sizlere bu satırları yazarken bile ağlıyorum. Allah kimseye evlat acısı vermesin, Doyamadım yavruma doyuncaya koklayamadım erken doğum yaptım ve işte...
  5. Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür Taze Hamişler Buraya

Bebek Kesesi İlk Ne Zaman Oluşur Ve Görülür sorularına yanıt arayacağız. Hamilelik tecrübesi olanlar bilir ama biz bilmeyenler bu tecrübeyi henüz yaşamamış olanlar yaşamak üzere olanlar için yanıtlamaya çalışacağız. Hamilelik belki de kadının başına gelebilecek en güzel duygu. Bu duyguyu yaşamak için dünyaları verecek olanlar var. İnşallah Rabbim bu duyguyu her kadına her erkeğe yaşatır. Neyse...

Sayfayı Paylaş