gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ilk bilene rep

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yandaki şekle göre soru işaretinin olduğu yerde dengenin bozulmaması için ne olmalıdır?

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: ilk bilene rep
    1 yuvarlak ve 3 karemi? :)

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bildin canım tebrikler

Son düzenleme: 11 Temmuz 2008
  4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ama rep veremiyom sonra inşallah

5. esenim

esenim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence 3 yuvarlak 1 ucgen olması gerekıyor.

ilk bilene rep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Bilene + 500 Rep

İlk Bilene + 500 Rep

"Dün yarın olsaydi bugün perşembe olurdu" diyen kişi bu sözü hangi gün söylemiştir ? Evet arkadaşlar ilk bilene +500 rep Kolay gelsin :) NOT: Yarışma sadece üyeler içindir...Yönetimden kimse katılamaz...
  2. Plakayı ilk bilene +200 rep

Plakayı ilk bilene +200 rep

Yepyeni bir yarışmayla daha sizlerleyiz.Ben bir şehir soracağım ve sizde plakasını söyleyeceksiniz.İlk bilen kişiye +200 rep verilecektir. İlk şehrimizle başlıyorum:) ELAZIĞ(plaka kodu) :kedi:
  3. İlk Bilene + Rep

İlk Bilene + Rep

Bir bilmecem var kızlar ilk bilene +200 rep Soru biraz karışık ama benim meleklerim hemencecik bilirler :D:D Mezarın başında bir kız ağlıyor, mezarda yatan kadının annesi mezar başında ağlayan kızın annesinin kayınvalidesi. Mezarda yatan kadın, mezar başında ağlayan kızın nesi oluyor ???
  4. İlk Bİlene +rep

İlk Bİlene +rep

Meleklerim yeni bir sorum var biraz matematik biraz mantık gerekli eminim hepiniz bileceksiniz... İşte sorumuz :tik: Bir gemi var ve bu gemi bir defada en fazla 100 kg taşıyabiliyor...Bir baba (100kg) bir kız (50 kg) bir oğlan (50kg)'dan oluşan bu aile gemiyle nasıl karşıya geçer ? Not: Gemi karşıya hiç boş geçmeyecek... Evet cevapları alıyım :D
  5. İlk Bilene +Rep

İlk Bilene +Rep

Dün sabah işyerinden bir arkadaş bize bir soru sordu...Bütün odadakiler baya bi düşündük düşündükçe iyice karıştırdık işin işinden çıkamadık bir türlü...Daha sonra sakin kafayla düşününce sorunun cevabını bulduk...Şimdi o soruyu ben size soruyorum bakalım sizden nasıl cevaplar gelecek... Ayrıca soruya ilk doğru cevabı verene +500 rep :D Hadi bakalım kolay gelsin herkese :tik: "Bir...

Sayfayı Paylaş