gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilk davete katılım

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

resime bakacak olursak ne şimdi bu ayrı ayrı yürüyüp yanyana oturmakta neyin nesi.......
    SEVGİLİSİYLE İLK KEZ DAVETE KATILDI
    YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN FERHUNDE'Sİ DENİZ ÇAKIR DİZİDEKİ ESKİ ROL ARKADAŞI NİHAT ALTINKAYA İLE BİRLİKTE 'AFİFE JALE ÖDÜLLERİ' GECCESİNE KATILDI...

Yaprak Dökümü'nün Ferhunde'si Deniz Çakır dizideki eski rol arkadaşı Nihat Altınkaya ile birlikte 'afife Jale Ödülleri' geccesine katıldı. Çift kameralar tarafından görüntülenince ayrı ayrı yürüyerek salonda yanyana oturdu. Geregin oldukları gözlenen Çakır ve Altınkaya 'Aşk var mı?' sorusuna yine yanıt vermekten kaçındı. Bir dönem dizide de iki sevgiliyi canlandıran çift uzun zamandır gecce gezmelerine de boy gösteriyordu.

ilk davete katılım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davete gitmek

Davete gitmek

rüyada davete gitmek rüyada yemek davetine gitmek yemeğe davete katılmak bir katılmak Davete gitmek Sual: Her davete gidilir mi? CEVAP:Yemekte günah işleniyorsa gidilmez. Fakirlerin davetine gitmeyip de zenginlerinkine gitmek kibirdendir. Kendinden aşağı olanları ziyaret etmek de tevazu alametidir. Düğün yemeğine davet olunanın gitmesi sünnet, başka ziyafetlere gitmek müstehaptır. Bazı...
  2. meet dave/bir cilginin icinde

meet dave/bir cilginin icinde

Vizyon Tarihi : 11 Temmuz 2008 Süresi : 105 dak. Yönetmen : Brian Robbins Tür : Bilim Kurgu / Aksiyon / Dram / Komedi / Macera Senaryo : Rob Greenberg, Bill Corbett Görüntü Yön. : J. Clark Mathis Müzik : John Debney Yapım : 2008, ABD Oyuncular : Elizabeth Banks, Eddie Murphy, Gabrielle Union, Craig Gellis, Scott Caan, Shawn Christian, Judah Friedlander, Marc Blucas, Jane Bradbury,...
  3. Dave Koz - Greatest Hits

Dave Koz - Greatest Hits

Albümün detayı Dünyanın sayılı virtüözlerinden biri olan Dave Koz, en iyi parçalarını bir araya getirdiği son albümü “Greatest Hits” ile dinleyicileri unutulmaz bir müzikal yolculuğa çıkaracak. Bir önceki albümü ile 12 unutulmaz filmin müziklerini yorumlayan sanatçı bu albümünde “Emily”, “You Make Me Smile” ve “Lullaby For A Rainy Night” gibi şarkıları ile büyüleyecek. Yeni albüme “Bada...
  4. Diziye yeni isimlerde katıldı!

Diziye yeni isimlerde katıldı!

öncelikle kendi yorumumu yapayım,Sumru Yavrucuk'u beğenerek izliyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorum bu dizidede güzel bir rol alıcağnı düsünüyorum.Yaprak dökümü dizisinden de sanırım Tolga Karel gelir gibi benim düsüncem bu biliyorsunuz dizinin konusunda tecavüz ön planda ilk bölümlerinde :) ordaki erkeklerden birisi olabilir.?? Fatmagülün Suçu Ne? Dizisi yeni sezonda ekranlarda...
  5. Merhaba aranıza yeni katıldım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.

Rumuzu acele seçtim.Şu an bekarım ama flirtim var.Seneye bu zamanlar evleniyorum. Şu an çalışıyorum.Ama evlenince evimin kadını olacağım.Kariyer yoluda kapalı.

Sayfayı Paylaş