gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilk defa ağda yaptıracağım ewleniyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ilk defa ağda yaptıracağım ewleniyorum mecburiyetten yaptırıyorum genital bölge çok acıyo daha önce ypmştm ağda elma krem işe yarıyormu

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ilk defa ağda yaptıracağım ewleniyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Seninle İlk Defa

Emrah - Seninle İlk Defa

Seninle ilk defa Tattım aşkı sevdayı Senden öğrendim severek yaşamayı Sen açtın gözlerimi Her şeyi sende gördüm Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm Senden ayrılmak çok zor Öyle bağlıyım ki sana Yalnızlık kahreder Çile yağar dünyama Sen açtın gözlerimi Her şeyi sende gördüm Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm
  2. iLk DeFa üŞüYoRuM

iLk DeFa üŞüYoRuM

seninle ilk defa Dönme çünkü vazgeçtim senden.Dönme çünkü seni istemiyorum. Dönme çünkü seni çok seviyorum,gidişlerine dayanamıyorum. Al artık tüm hoşçakallar senin olsun Söz verdim kendime bu gece seni unutuyorum adını bir sigaar üzarine yazdım ve sigarayı içime çektikçe bitirecektim seni yok olacaktın. yavaş yavaş çektim içime seni..... Ama nerden bilecektim ki seni unutmak...
  3. Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :) aaaa bunlar bulut mu? -aaaa binalar ne kadar kucuk gozukuyo -abi ya kokpite bi gidelim mi? -abi bak hostese ne dicem : kapiyi acin inecem! eheuheu.. -ben ilk kez biniyom da.teknoloji baya gelismis beyfendi -bu dergileri bedavaya alabiliyo muyuz simdi? inince: -bi daa teker üstü almayalim bileti lan. sarsiyo bayaa. süpper bişey.. 174 km/h hızla...
  4. Bilgisayari ilk defa kullananlar

Bilgisayari ilk defa kullananlar

bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi... ilk defa bilgisayari olan kisi bilgisayarini cok yonlu kullanmaya calisir. +abi bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi,bir baksan iyi olacak ?hani hangisi ? +iste abi burasi ?kardesim o kahve tutacagi degil , cd-rom cd'leri oraya takarsin bilgisayar onlari oyle calistirir... dikis dike dike alistim... teyzemiz ev hanimidir.Cocuguna aldigi...

Sayfayı Paylaş