gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

İlk denemede başarılı olan var mı??

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

ilk denemede hamile ilk denemede hamilelik hamile kalanlar tüp bebekte kalanlar Meleklerim ovulasyon gününü takip edip,ilk denemede hamiş olanlar var mı??yani bu yazılanlar gerçekten doğru mudur??Ovulasyon gününü takip edip hamiş olanlar yazarsa çok sevinirim.En azından bilgilenmiş oluruz...

2. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Canım galiba kimse yokmuşşş

3. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    galiba yok tatlm:Dçıkar belki bakalm

4. yaz günesi

yaz günesi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ben varım 5 sene korunduktan sonra takip ettim ılk ay hamile kaldım çevremdekiler çokşaşırmıştı bu kadar korunduktan sonra en az 5 6 ay beklersin demişlerdi allah hemen nasip etti çok şükür şimdi 11 aylık oldu bide 6 yasında var

5. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ovulasyon gününü akip edipte hamile kalan aslında o kadarda çok değil. genelde hiç bir sorunu olmayanlarda sürekli takip yüzünden kaybedebiliyorlar,çünkü belli bi süreden sonra insan çok stres yapmaya başlıyor.ama sorarsanız benim arkadaşlarımdan 3ü ilk ayda hamile kaldı..ben hala kürek çekiyorum bakalım sonumuz ne olacak,6 ay oldu:(

6. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Rabbim bebilerini bağışlasın cnmm.Acılarını göstermesin hiç bi şekilde inşallah..

7. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Canımmm bnmmm RABBİM en kısa zamanda sana bi melek göndersin .Sağlıklı,sıhatli,eli ayağı düzgn salih evlat olsun inşallah..Cnmmm inşallah paylaşırsın bizimle sende bebem bnmmm

8. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ay kuzum yaa inşallah olursam duyurmammı melişimmm,ilk haberi zaten buraya veririm...senin haberlerinide bekliyorum yarın.kantesti yaptırcaktın unutmadım:D

9. asya&ege

asya&ege Forum Okuru

selam arkadaşlar,
    ben 1,5 sene hapla korundum,hapı bıraktıktan sonra 3 ay kadar da eşim korundu,4.ayda ilk denemede hamile kaldım çok şükür.Yumurtlama günümü hesaplayıp,vajinal akıntımı takip ettim ve Allah'ın izniyle şu anda 4 haftalık hamileyim.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

10. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    Konuyu kendim açmıştım,şimdi hamd olsun bunu yaşayanlardan oldum:)yumurtlama günümü takip ettim geçen ay,hamd olsun şuan 5+6 haftalık hamileyim.Rabbim herkese nasip etsin,bütün isteyenlere versin inşallah.İsmini sayamadğım birsürü arkadaşım var burda dua ettiğim,rabbimden her duamda bebeiş istediim birsürü meleğim var burda.Rabbim kavuştrur inşallah..

TUNAA bunu beğendi.
  11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    Allah razı olsun şekercim benim inşallah benim ve tüm isteyenler de senin yaşadığın mutluluğu yaşarız duaların kabul olur inşllah. Bu arada senin adetlerin düzenlimiydi ?

12. sheker_shey

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    İnşallah yaşarsınz cnm hayırlı bi şekilde yaşatsın MEVLAM herkese.Bana da kucağıma almayı nasip etsn sağlıklı sıhatli bi şekilde.Evet lavişim bekarlığımdan beri hamd olsun adetim düzenli olurdu.Hiç sekmedi maaşallah.Ama öldürürdü sancı beni inşallah doğumdan snra kalmaz da rahatlarım bende..

İlk denemede başarılı olan var mı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 0.5 Ucu Olan Var mı?

0.5 Ucu Olan Var mı?

-0,5 ucu olan var mıı? + al canım - 0,5 kalemi olan var mıı :wiz: + eeeee - 05 ucu olan var mı? + (derin bi sessizlik) -05 ucu olup da vermeyenin ...? + bende var. birdiğeri -valla duymamıştım ilkinde.. diğerleri biz de -0,5 tombo ucu olan varmııııııı +ohaaaaaa - 0,5 tombo 2B ucu olan var mı? + budaklı meşe odunu var yer misin? - !?!?!?!?!?! -0.5 ucun var mı? +yok...
  2. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  3. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş