gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

İlk elektrik ısıtıcılı ütü

Konu, 'icatlar ve buluşlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ütünün ilk hali 1882’ de Henry Seely, elektrik ısıtıcılı ütüyü geliştirdi. İlk ütüler, içine kor halinde kömür konularak ısıtılırdı. Seely’ nin ütüsünün içinde ise elektrikli bir ısıtıcı bulunuyordu. Böylece ütü, zor kullanılan bir ev aleti olmaktan çıkmıştı.

İlk elektrik ısıtıcılı ütü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekstil koruma özellikli ilk ütü

Tekstil koruma özellikli ilk ütü

"Yaşam için teknoloji’ üreten Bosch, yeni tekstil koruma özellikli ek tabanlı TDA 8339 buharlı ütüyü kadınların hizmetine sunuyor. En koyu renkli ve hassas kumaşlarda bile mükemmel sonuç alınmasını sağlayan tekstil koruyucu ek taban, ütüleme dolayısıyla oluşan parlamaları ortadan kaldırıyor, ütü işini bir keyif haline getiriyor. Kadınların en büyük derdi, özellikle siyah...
  2. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  3. ütü

ütü

Sıcak ütü görmek , çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi birşeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir. Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza...
  4. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  5. Isıtıcılı dağ giysisi

Isıtıcılı dağ giysisi

dağ giysileri ısıtıcılı giysi ısıtıcılı giysiler kıyafet elbise 3 seviyeli bir ısıtma sunan bu giysi sayesinde, soğuk artık problem değil. Pille çalışan bu kıyafetin fiyatı biraz tuzlu ama (600 Dolar) ileride soğuğu o kadar da dert etmeyeceğimize iyi bir işaret. Eğer 5 kat giyinirim demiyorsanız, iyi bir alternatif olduğu kesin.

Sayfayı Paylaş