gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Bu konu; tekrar düşük yapmamak için neler yapılmalı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanların evlenip ilişkilerini ve hayatlarını rayına oturttuktan sonra istedikleri ilk şey bir bebek sahibi olmaktır. Ancak hayatta insanın başına herşey gelebiliyor. Bazen gebelikler düşükle sonuçlanabiliyor. Böyle bir durum başınıza geldiyse öncelikli olarak moralinizi bozmamanız ve...
  2. düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

Merhaba.Ben bir düşük yaşadım, çok kötü günler geçirdim.Şimdi tekrar düşük olmaması için neler yapmalıyım?
  3. Gebelikte Neden Düşük Yapılır?

Gebelikte Neden Düşük Yapılır?

bu konu gebelik de düşük nedenleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Bazı gebelikler sonuna kadar gitmeyebilir ve farklı nedenlerden dolayı anne adayının gebeliği düşükle sonuçlanır. Bu durum genel olarak tüm çiftleri özellikle annenin psikolojisini derinden etkiler. Gebelik de düşük nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için uzmanlardan edindiğimiz bilgileri sizler için...
  4. Gebelikte düşük neden olur?

Gebelikte düşük neden olur?

gebelikte düşük niye olur,düşük neden olur,gebelikte düşüğe sebep etkenler,düşük nedenleri,düşük nedenleri ve tedavisi,düşük kimlerde görülür,gebelikte düşük tehlikesi,gebelikte düşük hakkında bilgiler Tıptaki adı ‘spontan abortus’ olan düşük, hamileliğin ilk 20 haftası içinde, gebeliğin kendiliğinden sona ermesidir. Düşüklerin çoğu ilk 13 hafta içerisinde görülür. Düşüğün ardından pek çok...
  5. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...

Sayfayı Paylaş