gebe
  1. bebişbekleyen

bebişbekleyen Forum Okuru

ilk gebeliğimde kürtaj oldum...

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bebişbekleyen tarafından paylaşıldı.

herkese ii akşamlar ilk gebeliğimdi vebebeğimin kalp atışları olmadığından kürtaj oldum 20 temmuz 2012 de ve hala çok üzgünüm ruhen kendimi toplayamadım çok istiyordum herkes gibi ama allah herşeyin başında sizden benim gibi olup sonrasında sağlıklı bebekler dünyaya getirebien oldumui acaba lütfen bekliyorum.

ilk gebeliğimde kürtaj oldum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz seki kürtaj olmuş

deniz seki kürtaj olmuş

kürtaj zormu kürtaj zormudur hüsnü senlendiriciyle beraber olan deniz seki geçen aylarda kürtaj olmuş
  2. KÜrtaj (İstenmeyen Gebelİk)

KÜrtaj (İstenmeyen Gebelİk)

trabzon kürtaj trabzonda kürtaj trabzon KÜRTAJ (İSTENMEYEN GEBELİK) Kürtaj veya küretaj (rahim tahliyesi, "kürtaş" yanlış kelimedir) rahim içindeki bir gebeliğin özel yöntemlerle sonlandırılmasıdır. Kürtaj kadının arzusuyla 10. gebelik haftasına kadar yasal olarak uygulanabilir. Evli kadınlarda kürtaj uygulamasında eşler de müdahaleye imzalı rıza vermelidirler. Evli olmayan ve...
  3. İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.
  4. En Son Gebeliğin Kaçıncı Haftasında Kürtaj Yaptırılabilir?

En Son Gebeliğin Kaçıncı Haftasında Kürtaj Yaptırılabilir?

gebeliğin kaçıncı haftasında kürtaj yapılır,kürtaj ne zaman yapılır,kürtaj hamileliğin kaçıncı haftasında yapılır,kürtaj ağrılı bir işlemmi,kürtaj hakkında bilgiler En son gebeliğin kaçıncı haftasında kürtaj yaptırılabilir? soru: ANNE VE BABA ADAYININ ONAYIYLA EN SON HANGİ HAFTADA KÜRTAJ YAPTIRILABİLİR? VE BU DAHA SONRA HAMİLE KALMAMI ETKİLER Mİ? TEŞEKKÜRLER. Cevap: Merhabalar, Anne ve...
  5. Kürtajdan Sonra Gebeliğin Devam Etmesi

Kürtajdan Sonra Gebeliğin Devam Etmesi

kürtaj oldum hcg değerim düşmedi,kürtaj sonrası gebeliğin devamı,kürtaj nedir,kürtaj nasıl yapılır,kürtaj hakkında bilgiler Kürtaj sonrası yeniden hamile kalmak için bir kaç ay geçmesi yeterlidir. Ancak çok nadiren hemen kürtaj sonrasındaki ay tekrar hamile kalanlar olabiliyor, bunun bir zararı olmaz, bebek açısından bir risk oluşturmaz. İlk adet görme kürtajdan 30-45 gün kadar sonra olur...

Sayfayı Paylaş