gebe
  1. gulcan45

gulcan45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında gulcan45 tarafından paylaşıldı.

ilk geceden çok korkuyorum Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :)..aynen bende senin gibiydim..cok cok cok korkan biriydim,oysa bilgiliydim,bilgim yeterli gelirdi diye dusunuyordum,aradaslarimla her konuyu en ince ayrntisina kadar konusmustuk ama tek baima kalip da dusundugumd dizlerim kitleniyoru yapamayacagima emindim,sokakta kadinlara bakiyordum bazen nasil ypiyorlar diye,hatta ozellikle amilelere baktigimda bu kadin da yapabildiyse bende yapabilirim diyordum ama oyle olmuyordu iste..' Gun geldi evlendigimde sorun hala devam ediyordu ama sana cok ise yarayan bir oenrim var..
    Esinle evlenecegin gun beraber olacagin gun degildir..
    Biz esimle onu yaptik..once birlikte uyumaya alistik,sonra birbirimizin bedenini daha iyi tanimaya,boylece her gecen gun samimiyet artinca birbirimize alistikca hersey kendinden oluyor..
    Stres yapm derim..
    Esin anlayisla davransin,olan zaten bir gun olucak,bir hafta gecikse bisey mi olur ki?..
    Hem ilk geceden korkara derin yaralar alan insanlar biliyorum,odasina bir ay boyunca kapanan kizlar biliyorum,o asir bir hal tamam ama yok da degil yani..
    Sevgilerimle canim..gozunde pek buyutme derim..hersey sevgiyle..
    Unutma ;)

3. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bende evlencegım korkmuyom mu krkuyom ama ask oldukca aramızda zaten kendılıgınden gelırrr

Ilk geceden çok korkuyorum :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Belki de çok fazla korkuyorum ..ÇÜNKÜ; BEN ILK DEFA SEVIYORUM...

Korkuyorum! Hakkettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum Seni beni sevdiginden fazla sevememekten korkuyorum Senin sevgine layik olduktan sonra baskalari tarafindan o sevgiyi kaybetmekten korkuyorum Seni kazandim derken kaybetmekten korkuyorum Aramizdaki maneviyat haricindeki uçurumlardan korkuyorum Senin kalbini daha fazla kirmaktan korkuyorum O temiz ve masum göz yaslarini...
  2. Çok korkuyorum..

Çok korkuyorum..

merhaba melekler.. ben bu sene ygs-lys ye giricem fakat yapamam kazanamam diye çok korkuyorum :( ders çalışırken de aklıma geliyor derse konsantre olamıyorum nasıl engelleyebilirim bu korkuyu? benim gibi bu sene sınava gireceklerin Allah yardımcısı olsun..
  3. Ilk geceniz

Ilk geceniz

Merhaba kizlar. Sakin yanlis anlamayin.. Ama ilk geceniz nasil gecti? Ilk eve girisinizde naptiniz.??
  4. çok korkuyorum :(

çok korkuyorum :(

6 yıldır hayatımda yer alan insanı unuttuktan sonra bir ay oldu belki de birisinden hooşlnamaya başladım konuyu daha önce de açmıştım okuyan arkadaşlar bilir o hoşlnaıoyr mu bilmiyorum ama sanki böyle bir durum var gibi geliyor ya da ben öyle olsun istiyorum ondan böyle düşüncelerim. ortak bir arkadaşımı var ve ben ondan korkuyorum şu anda hoşladnığım kişi ile konuşmuyorlar ama benim bildiğim...
  5. Ben doğumdan çok korkuyorum ;(

Ben doğumdan çok korkuyorum ;(

Evliliğimizin 3.yılı ve artık bebek istiyoruz ancak etrafımdan o kadar çok kötü hikaye ve anı duydumki tüm hevesim kaçtı. Önce doğum sancısı ve doğum gözümü korkutuyordu şimdi de göğüs ucu acısı. Zaten tırsak bir tipim, şimdi iyice korkar oldum.Bu gidişle çocuk yapamam herhalde ;(

Sayfayı Paylaş