Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

gulcan45

Yeni Üye
Üye
Ilk geceden çok korkuyorum :(:(
ilk geceden çok korkuyorum
Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(

:)..aynen bende senin gibiydim..cok cok cok korkan biriydim,oysa bilgiliydim,bilgim yeterli gelirdi diye dusunuyordum,aradaslarimla her konuyu en ince ayrntisina kadar konusmustuk ama tek baima kalip da dusundugumd dizlerim kitleniyoru yapamayacagima emindim,sokakta kadinlara bakiyordum bazen nasil ypiyorlar diye,hatta ozellikle amilelere baktigimda bu kadin da yapabildiyse bende yapabilirim diyordum ama oyle olmuyordu iste..'
Gun geldi evlendigimde sorun hala devam ediyordu ama sana cok ise yarayan bir oenrim var..
Esinle evlenecegin gun beraber olacagin gun degildir..
Biz esimle onu yaptik..once birlikte uyumaya alistik,sonra birbirimizin bedenini daha iyi tanimaya,boylece her gecen gun samimiyet artinca birbirimize alistikca hersey kendinden oluyor..
Stres yapm derim..
Esin anlayisla davransin,olan zaten bir gun olucak,bir hafta gecikse bisey mi olur ki?..
Hem ilk geceden korkara derin yaralar alan insanlar biliyorum,odasina bir ay boyunca kapanan kizlar biliyorum,o asir bir hal tamam ama yok da degil yani..
Sevgilerimle canim..gozunde pek buyutme derim..hersey sevgiyle..
Unutma ;)

bende evlencegım korkmuyom mu krkuyom ama ask oldukca aramızda zaten kendılıgınden gelırrr

Geri