gebe
  1. Asenakizz

Asenakizz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ilk geceniz

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Asenakizz tarafından paylaşıldı.

Merhaba kizlar. Sakin yanlis anlamayin.. Ama ilk geceniz nasil gecti?
    Ilk eve girisinizde naptiniz.??

Ilk geceniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Müslüman

Ilk Müslüman

İlk Müslüman Hazret-i Alîden 'r.a.' rivâyet edilir. Evvelâ islâma gelen, Ebû Bekrdir 'r.a.'. Hazret-i Resûl-i ekrem 's.a.s.' ile ilk önce kıbleye durup, nemâz kılan Ebû Bekrdir. Ebû Bekrin 'r.a.' islâma geliş sebebi şöyle idi: Hazret-i Ebû Bekr önceleri tüccâr idi. Sefer ve ticâret yapardı. Ekserî Şâma giderdi. Seferde iken, bir gece rü'yâ gördü ki, gökden ay...
  2. Ilk Yapacaklariniz

Ilk Yapacaklariniz

Kazazedeler arasında isen önce kendini de erlendir. - Sakin ol. - Kendi vücudunu kontrol et. - Gerekiyorsa kendine ilkyardı uygula.Ortamı de erlendir. - Devam eden riskleri ortadan kaldır.Kendini tanıt, etraftakileri sakinleştir. - Sa lam kişileri yardım ve güvenlik için organize et.Kazazedeleri de erlendir. - Tüm kazazedeleri hızla kontrol et - Öncelikli olanları belirleÖncelikli kazazede ile...
  3. Ilk merhaba

Ilk merhaba

selam melekler siteyi çok beğendim. bende mutlaka meleklere katılmalıyım dedim ve burdayım....!:amigo:
  4. Ilk geceden  çok korkuyorum :(:(

Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

ilk geceden çok korkuyorum Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(
  5. Ilk merhaba :)

Ilk merhaba :)

İLK ÖNCE TÜM ARKADAŞLARA HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM. OĞLUMU ÖĞLEN UYKUSUNA YATIRMIŞKEN VE KENDİME VAKİT AYIRMANIN HAZZINI YAŞARKEN KENDİMİ MELEKLER MEKANINDA BULDUM. ARAYIŞIM KARDEŞ YAŞ ARALIĞI NE KADAR OLMALI BAŞLIĞIYDI.EGE 24 EYLÜL 2008 DOĞUMLU.AŞIRI DERECEDE ARKADAŞ İSTİYOR.BİZDE BU NEDENLE KENDİDİNİ HAFTADA 3 GÜN 2 ŞER SAAT OLMAK ÜZERE OYUN GRUBUNA YAZDIRDIK DDEVLET BÜNYESİNDE ....ÇOKTA...

Sayfayı Paylaş