gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

İlk Günlüğüm..

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Aslında günlük yazmayı pek beceremem ama denemek istedim.Zaten 2010 benim için ilklerin yılı olmaya devam ediyor.. İçimde biriken şeyler o kadar fazla ki nereden, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Bir yanım mutluluk içerisinde bir yanım her zaman hüzünlü... Biliyorum büyüyorum, büyüdükçe sorunlarım da artıyor, tabi mutluluklarım da. Yaşamadığım en özel duyguları yaşarken beraberinde yine yaşamadığım acıyı, hasreti en önemlisi sabretmeyi de yaşayıp öğreniyorum.
    ASlında kendi kendime diyorum bazen "eğer birşeylere ulaşmak istiyorsan bu yollardan eninde sonunda geçeceksin, kaçışın yok." ama erken yakaladı sanki bunların hepsi beni.. kaçmaya fırsatım olmadı.
    Tabi bunlar acı taraflar benim için, ama mutluluklarımıda yabana atmamalıyım. Mutlu olmayı bilip elimdekilerle yetinip kendime küçük bir dünya kurdum. Dünyamın içerisine herşeyi kattım sevgiyi,kardeşliği,dostluğu,aşkı,öfkeyi,nefreti...

Yaşıtlarıma göre olgun düşünmeye çalışıyorum bazen başarabiliyorum, bazen kaybediyorum. Ehhh her zaman kazanan ben olamam dimi günlük o zaman hayatın tadı çıkmaz:D Zaten her zaman kazanırsam kaybetmenin ne demek olduğunu unutur, birşeyleri her zaman eksik yaşarım.Ya da birgün kaybettiğimde, kaybettiğim şeyle birlikte kendimide kaybederim..

Neyse çok fazla uzatmayayım artık büyüyorum, görüyorum,yaşıyorum...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım her zaman kazanırsan kaybettiğinde çok büyük acılar yaşarsın.İnsanlar arada kaybetmeliler ki kazanmanın verdiği mutluluğu yaşayabilsinler değil mi?Bazen mutluluğu yaşamak için acı çekmekte gerekir zorlanmak gerekir.La fontaıne ne demiş: Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez..

3. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel bir günlük olmuş bu canım emeğine sağlık

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim yorumlarınız için, zaten kaybetmeden yürüyemem istediğim gibi birşeyleri unuturum o zaman bunun bilincindeyim.

İlk Günlüğüm.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük

Günlük

Günlük:(Buhur / Boswellia / Styrax / Frankincense / Encens /) Tropik bölgelerde yetisen "Sigala (Amber) Agaci"ndan elde edilen yagdir. Sigala yaginin mart ayindan itibaren sekiz ay süre ile üretimi yapilmaktadir. Bu yag agacin salgi hücrelerinde meydana gelir. Salgi hücreleri bitkide tabii olarak fakat az miktarda bulunmaktadir. Agaçlarda yaralama sonucu balsam meydana gelir ve bu...
  2. ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

ilk aşkım..ilk sevdiğimdiin..

Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir vurulmuştu sanki. Fırtınalar hep içimde dolmayan bir boşluk ise benimleydi hep. Büşra ın gözyaşları durmadan akıyordu. Oturmuştu bir banka, gelene geçene aldırmıyordu hiç. Biraz evvel bir holding binasından çıkmıştı. İlk aşkı, ilk sevdiği birzamanlar komşusunun oğlu olan Kaanı ziyarete gelmişti. Senelerdir görmemişti onu. Öyle ....
  3. Günlük:)

Günlük:)

Kadının Günlüğüne yazdıkları: Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim....
  4. ilk cicilerimiz

ilk cicilerimiz

kızıma aldıgım ilk ciciler :baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby::baby:
  5. İlk ezan

İlk ezan

İlk ezanı kim okudu ilk ezan hakkında bilgi ilk ezan okuyan.Melekler hergün 5 defa bizi Rabbimizin huruna çıkmaya davet eden ezan hakkında biraz bilgi paylaşmak istedim ilk ezanı kim okudu nerde okundu hep beraber bakalımm.. Mescid-i Nebi inşa edildikten sonra, namaz vakitlerinde, vaktin girdiğini belirtecek ve Müslümanları camiye davet edecek bir usül yoktu. Sadece; "Essalatü...

Sayfayı Paylaş