gebe
  1. flowerssss

flowerssss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında flowerssss tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba; Adetime 15 gün varken kasıklarımda ağrılar vardı. Daha sonra bu ağrılar geçti ara ara tekrar etti. Bugün adet ağrısı gibi sancılar çektim. adetime 6 gün var. Gebelik düşünüyorum. Bu kadar erken belirti olabilirmi ? Bu şekilde belirtiler gösterip aranızda hamile olan varmı ?
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
ilk hafta hamilelik ve erken gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

hamilelikte ilk hafta belirtileri hamilelik belirtileri hamilelikte ilk hafta Erken gebelik belirtileri Çiftler evlendikten bir süre sonra evlat sahibi olmak isterler. bazı çiftler isteklerine kısa sürede kavuşurken bazılarıda tedavi ile hatta bazen bebek için yıllarca beklemek zorunda kalırlar. Bebek sahibi olmaya karar verdikten hemen sonra kadınlar yumurtlama günlerini ve refl tarihlerini...
  5. ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM...

Sayfayı Paylaş