gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**ilk hamıle erkegın babalık keyfı**

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir aktör ya da bir şarkıcı değildi. Ancak tüm dünyanın onu tanımasını sağlayacak bir özelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. [​IMG]
    İlk hamile erkek' Thomas Beatie, ABD'de 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek tamamen erkek görünümüne kavuşarak sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirmişti.
    ABD'nin popüler sunucusu Oprah Winfrey'nin televizyon programına katıldıktan sonra "hamile erkek" olarak meşhur olan sakallı Beatie, bebeğinin doğumundan sonra People dergisini verdiği pozlarla gündeme gelmiş, Hollywood'un ünlü aktrisleri gibi o da dergiyle anlaşarak, bebeğinin fotoğraflarına tam 1 milyon dolara satmıştı.
    Uzun zamandan beri sesi soluğu çıkmayan, çiçeği burnunda 'ebeveyn', kızı Susan ve eşi Nancy'le bir parkta görüntülendi.
    Objektiflere kızıyla pozlar veren Thomas'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
    34 yaşındaki genç adam, 29 temmuzda dünyaya getirdiği kızını, kucağına aldığı günün hayatındaki önemini anlatırken o anın eşsiz olduğunu dile getiriyor.
    Bir süre eleştiri bombardımanına tutulan Beatie, artık herkesin duruma alıştığını, kendisinin 'baba' , eşi Nancy'nin ise 'anne' olduğunu sözlerine ekliyor.
    İki aylık Susan'ı 'prenses' olarak çağıran Thomas Beatie, karısı Nancy'i de kameralar önünde tutkuyla öpmekten çekinmiyor.

**ilk hamıle erkegın babalık keyfı** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalık Duygusu...

Babalık Duygusu...

Düğün, O'nun varlığı ile son sınırına ulaşan bir neşe içinde geçmişti. Ata, ayrılmak üzere ayağa kalkınca kendisini uğurlamak için halk iki sıra diziliverdi. Sevecen bakışlarını sağa sola yönelterek yavaş yavaş ilerlerken bir yerde durakladı, sonra durdu, elini yedi sekiz yaşlarında bir kız çocuğunun başına uzattı. çocuğun arkasında yer alan ve anası ile babası olduğu belli olan çifte yavaşça...
  2. heyyyyttt erkege bak erkege

heyyyyttt erkege bak erkege

:hhh::hhh::hhh::hhh:
  3. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  4. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz
  5. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş