gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İlk hücresel Wi-Fi telefonu

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Koreli üretici Samsung dünyanın kablosuz internet erişimi desteği sunan GSM tabanlı ilk telefonu tanıttı. P200 kodlu model GSM, GRPRS ve EDGE protokollerinin yanı sıra 'hot spot' olarak adlandırılan kablosuz internet erişimi sunan noktalarda da hizmet veriyor. Temel olarak e-posta okuma, internet sayfaları dolaşma için kullanılabilecek bu hizmet diğer yandan Skype ve benzeri uygulamaların yardımıyla cep telefonuyla bedava konuşma imkânı da sunabilecek. 1.3 megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip model 80 MB dahili belleğe ve müzikçalar desteğine sahip. Ürün öncelikli olarak İtalya'da pazarlanacak.

İlk hücresel Wi-Fi telefonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Wi-Fi

Wi-Fi

Wi-Fi Nedir? Henüz duymadıysanız yakında kesin bir örneği ile karşılaşacağınız bir teknoloji bu wi-fi. Wireless fidelity kelimelerinin ilk iki harfinin kullanılarak ortaya çıkartılmış bir kısaltma wi-fi. Basitçe kablosuz network demek, ama dahası da var tabi. İnternete herhangi bir kablolu bağlantınız olmadan otel odasında yataktan, odanızdaki koltuktan, seminer salonunda bulunduğunuz...
  2. İlk cep telefonu

İlk cep telefonu

ÖZELLİKLERİ: Boyut: 28x8x6 cm Ağırlık: 850gr Ekran: Yok Devre sayısı: 30 Konuşma süresi: 35 dakika Şarj süresi: 10 SAAT Fonksiyonları: Konuşma, dinleme, tuşlu arama cep değil mübarek omuz telefonu :hhh:
  3. Dünyanın ilk akılsız telefonu

Dünyanın ilk akılsız telefonu

telefon cep telefonu akılsız telefon bilgiler burada.Malum devir teknoloji devri akıllı arabalar , telefonlar hatta akıllı ev eşyalarıda bu ilerleyen teknolojiden faydalanıyorlar.Bugüne kadar hep yeni özelliklerle çıkan telefonlara alıştık,akıllı telefonlar, bilgisayarlar.Bende yeni demlenmiş çayımla (bana eşlik ediyor :) ) internette bu yenilikleri araştırıyordum ki , biri çok dikkatimi çekti...
  4. Sony PS Vita Wi-Fi

Sony PS Vita Wi-Fi

Uzun zamandır bunu almayı düşünüyorum. Çok da araştırdım. Normalde 800 civarı. Bugün baktım Arabulvar'da 500 tl. Kampanya, ucuzluk, online satışa teşvik falan iyi güzel de bu kez abartan, fevkalade ve muhteşem fırsat site. Eğerki sizde almak isterseniz boşuna fazladan para vermeyin, araştırın istedim... Sony PS Vita Wi-Fi
  5. Wi-fi Sinyalleri Bitkileri Öldürüyor!

Wi-fi Sinyalleri Bitkileri Öldürüyor!

wifi sinyalleri, wifi sinyallerinin zararları, wifini zararları Sevgili melekler, Danimarka'da yapılan bir araştırma çok ilginç sonuçları ortaya çıkardı. Danimarkalı lise öğrencileri, gözlemlere dayanan deneyleriyle Wi-Fi sinyallerinin bitkileri öldürdüğünü tespit etti. Eğer evinizde bitki yetiştiriyorsanız ve solmalarından şikayetçiyseniz sebebi kullandığınız wifi sinyalleri olabilir. İşte...

Sayfayı Paylaş