gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilk kaçamak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ilk kacamak lisede kaçamak ünlülere sormuşlar ilk kimi nerede ne zaman öptün diye bakalım cevapları ne olmuş......

ÜNLÜLER İLK ÖPÜCÜKLERİNİ ANLATTI!
    HERKES GİBİ GÖSTERİ DÜNYASININ ÜNLÜLERİ DE İLK ÖPÜŞME DENEYİMLERİNİ HİÇ UNUTMUYORLAR. KİMİ HEYECANDAN AĞLADIĞINI KİMİ ÖPER ÖPMEZ KOŞARAK KAÇDIĞINI SÖYLÜYOR. İŞTE ÜNLÜLERİN HİÇ UNUTAMADIIĞI İLK DENEYİMLERİ.

REESE WITHERSPOON

Beşinci sınıftaydım. O sıralarda adı Graham olan bir çocuğa aşıktım. Elbette sonunda bir gün öpüştük. Ama o daha sonra o benim tahta göğüslü olduğumu ve bu yüzden benden hoşlanmadığını söyleyerek kalbimi kırdı.

BRAD PITT

Dördüncü sınıftaydım. Onunla evlerinin garajında buluşup öpüşmeye karar verdik. Bu bir tür iş anlaşması gibiydi. Gittim, onu öptüm ve sonra koşarak eve döndüm.

LISA KUDROW

İlk kez bir kız arkadaşımın 16'ncı doğum günü partisinde biriyle öpüştüm. O, okulun en yakışıklı çocuğuydu. Onu öptükten sonra ağlamaya başladım.

LEONARDO DICAPRIO

Benim ilk öpüşmemle ilgili anım pek parlak değil. Öptüğüm kız sanki ağzıma bir tom tükürük bırakmıştı. Hemen ondan ayrıldım ve tükürerek bu histen kurtulmaya çalıştım.

LUCY LIU

15 ya da 16 yaşındaydım. Tam da duvar çiçeği denen türden bir kızdım. Yani partilerde pek fazla erkek benimle ilgilenmezdi. Yine öyle bir partide benimle ilgilenen tek bir çocuk vardı. Beni öptü ve ben deliye döndüm. Koşarak arkadaşımın evine gittim. Öylesine heyecanlıydım ki.. Çünkü o güne kadar kimseyle öpüşmemiştim.

NICHOLAS CAGE

İlk kez bir kızla mezuniyet geccemde öpüştüm ve kelimenin tam anlamıyla bir felaketti. Bir simokin ve limuzin kiraladım. Gidip o güzel kızı evinden aldım. Geccenin sonunda onu öptüm, o da bana karşılık verdi. Çok gergindim ve midemden tuhaf sesler geliyordu. Kızdan özür diledim ama kendimi tutamadım kiraladığım simokinin üstüne kustum.

MURAT BOZ

İlk aşk kokulu öpücüğüm lise yıllarında olmuştu. Sevgilimi, yatılı okuduğum okulun sınıfında öpmüştüm. Klasik tabirle ayaklarım yerden kesildi. O gün bir türlü kendime gelemedim.

SELİN DENİZLİ

İlk öpücüğümü 12 yaşında tattım. Tuhaf bir histi. Hamile kalacağımdan korkmuştum. Bu yüzden kimseye anlatmadım. Çok komikti. Şimdi bile hatırladıkça kendi kendime gülerim.

ZEYNEP DİZDAR

İnanılmaz bir duygu. Ne yapacağımı bilememiştim. Biraz da ürkmüştüm. Gerçekten çok ilginç bir duyguydu. Hem korkuyu hissediyorsun, hem de etkileyici bir şey yaşıyorsun. Çok güzeldi, çok...

BENNU GEREDE

Sekiz yaşındayken, aile dostumuzun 14 yaşındaki oğluyla oyun oynarken yatakta burun buruna gelip birden öpüştük. Daha doğrusu dudaklarımız birbirine değdi. Çocukça bir şeydi.

SİNEMİS CANDEMİR

Lise ikinci sınıftaydım. Altı aydır birlikteydik. El ele tutuşmamız, üç ayımızı almıştı. Öpüşmemiz de ancak o zaman oldu. Altı ay gibi bir sürenin sonunda öpüşmek heyecan verici ve enteresandı.

ilk kaçamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaçamağı gözünden kaçırdı

Kaçamağı gözünden kaçırdı

Kaçamağı gözünden kaçırdıHasta olduğu için cenazeye katılmadığını belirten Ortaç, akşam kaçamağını unuttu Aysel Gürel’in “Benim platonik aşkım” dediği ve yaşamı boyunca Serdar Ortaç ile yakın dost olan Serdar Ortaç, Gürel’in hasta yatağında kutladığı doğum günü partisine davetli olmasına gitmemiş cenazesinde de katılmadığı için eleştirilere maruz kalmıştı. Bu eleştirilerin daha da...
  2. Rober Hatemo - Kaçamak

Rober Hatemo - Kaçamak

Hani o kaçamak gelişim sana Sonumu isterim yeterki kollarında Sımsıkı sarıl sakın bırakma Yalancı kullara yalan dünyaya Hani o kaçamak gelişim var ya Duysunlar boşver sev beni anla Sımsıkı sarıl sakın bırakma Yalancı kollara yalan dünyaya Sevgilim ezberim şiirim kalemim İçimin sonsuz elemi yarim Sen demek ben demek bu nasıl sevmek Gözümün nuru elde değil özlememek Sevgilim Söz: Seda...
  3. Yeşim Salkım - Kaçamak

Yeşim Salkım - Kaçamak

Kaçamak Yardım etse gün bana Güneş doğmasa Sonsuz olsa bu gece Yarın olmasa Yıllardır ben sensizim Sana hasretim Ölürsemde gam yemem Bu günden sonra Sımsıcak sarıl bana sevgiyle Örtünce gece bizi sev yana yana Yıllardır beklediğim hasretim Bir günlük kaçamağı çok görme bana
  4. Kaynarca'nın yatında kaçamak!

Kaynarca'nın yatında kaçamak!

oktay kaynarcanın yatı gizem kaynarca Vay seray vay ne çok severmiş hahaha.... Kurduğu Zodiac isimli yapım şirketi nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşadığı haberlerini yalanlayan Seray Sever, Oktay Kaynarca’nın yeni aldığı “Sade” ismindeki yatta yıllar önce Hande Ataizi’yle aşk yaşayan ve evli olduğu iddia edilen Murat Şahin’le objektiflere yakalandı. Gün boyunca sevgilisi Murat Şahin’le...
  5. şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

Hüsnü Şenlendirici Amsterdam'da eski sevgilisi ünlü mankenle kaçamak yaptı. İkili lüks bir otelde beş gün beş gece geçirdi. Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti Amsterdam'da aşka geldi! Şenlendirici, çıktığı Avrupa turnesi kapsamında Hollanda'ya da gitti. Ünlü klarnetçiye Amsterdam'da, eski sevgilisi Ece Gürsel eşlik etti. İkili, Mövenpick Otel'de kalıp beş gün, beş gece geçirdi. Almanya...

Sayfayı Paylaş