gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlk kadın kaymakam Özlem Bozkurt Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İlk kadın kaymakam Özlem Bozkurt hakkında hayatıyla ilgili lütfen bilgi yazarmısınız bu sayafaya acaba kızlar?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İlk kadın kaymakam Özlem Bozkurt dur
    Özlem Bozkurt Kimdir (İlk Kadın Kaymakam)

Özlem Bozkurt Gevrek, 1967 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu. 1991 yılında kadınlara ilk kez kaymakamlık hakkı tanınmasıyla İçişleri Bakanlığı’nın açtığı sınavı kazanarak 1992 yılında Türkiye’nin ilk kadın kaymakam adayı olarak göreve başladı.

Değişik ilçelerde yaptığı üç yıllık kaymakamlık adaylığının ardından İngiltere’de İngiliz İdari Sistemi üzerine eğitim aldı. 1995 yılında Çankırı’nın Orta ilçesinde kaymakamlığa başladı. Ardından sırasıyla Ağrı’nın Hamur, Erzurum’un Ilıca ve Ankara’nın Ayaş ve Kazan ilçelerinde kaymakamlık yaptı.

İlk kadın kaymakam Özlem Bozkurt Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Tekin - Kimse Bilmez

Özlem Tekin - Kimse Bilmez

kimse bilmez ömür boyu dert oldum kendimi aramaktan yoruldum düşüp yollara bir derman buldum seni gördüm göreli sana tutuldum kimse bilmez bir ömür sürüklendim her sabah yeniden ümitlendim bakıp aynaya ne sözler verdim seni gördüm göreli aşka dilendim boyuna posuna havasına yandığım bilmeden yoluna yanına kapısına düştüğüm eline dizine yatağına yattığım gönlünü gözünü sözünü...
  2. Adem Bozkurt Kimdir?

Adem Bozkurt Kimdir?

adem bozkurt kimdir hayatı biyografisi spor hayatı başarıları ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle eşlerimizin ,kardeşlerimizin ya da oğullarımızın büyük bir heyecanla seyrettiği dövüş sporları aynı tüm dünyada da ilgiyle takip ediliyor melekler :) Biz pek hoşlanmasak ta bu spor dalında da ciddi müsabakalar düzenleniyor.İşte bu sporlardan muay thaide ülkemizi başarıyla temsil eden bir...
  3. Sarp Bozkurt kimdir?

Sarp Bozkurt kimdir?

Sarp Bozkurt kimdir? Biyografi bilgilerini paylaşırsanız çok iyi olur arkadaşlarım.
  4. İlk kadın kaymakam kimdir

İlk kadın kaymakam kimdir

İlk kadın kaymakam kimdir bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi iletiyorum
  5. O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

bu konu O Ses Türkiye birincisi Mustafa Bozkurt hakkında bilgilere yer vermektedir. O Ses Türkiye finali 18 Şubat Pazartesi akşamı yarışmacıların mücadelesi ile birlikte sona verdi. Yarışmanın başından beri özgün müzik sanatçısı merhum Ahmet Kaya'ya sesinin benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken ve ilgi toplayan Gaziantep li Mustafa Bozkurt oldu. Mustafa Bozkurt hakkında bilgi sahibi...

Sayfayı Paylaş