gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İLK KEZ BİR ERKEĞİN PEŞİNDEN KOŞTUM [​IMG] 'BİR DAHA MI?' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜ PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANAN CEYLAN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Uzun bir aradan sonra yeni albümü 'Bir Daha Mı?' ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Ceylan, açıklamalarıyla şaşırttı. Ünlü sanatçı, 1 yıl boyunca Kenan Doğulu'nun peşinden koştuğunu söyledi. Kenan Doğulu'ya ulaşmak için 1 yıl uğratığını söyleyen Ceylan'ın isteği 'Güzeller İçinden' şarkısnı albümünde okumaktı. Ceylan, sabrının sonunda şarkıyı aldı.

Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Koş Peşimden

Gökhan Tepe - Koş Peşimden

Az koşmadım peşinden Tutamadım elinden Acı biber dilinden Az çekmedim gel bana Kim derdi ki sen bana İlan-ı aşk edeceksin Affım olmaz bilirsin Müstehaktır bu sana Koş peşimden sevgilim Yakalayamazsın sen beni Ara beni bul beni tut beni Sar sevginle yor beni..
  2. Ilk kez yayınlanan osmanlı fotoğrafları

Ilk kez yayınlanan osmanlı fotoğrafları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...???

Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...???

erkekler unuturmu erkekler ilk aşklarını unuturmu erkeğin ilk aşkı bir erkeğin aşkı seven erkek Merhaba melekler, beni uzun zamandir ilgilendiren ama bir türlü bir sonuca varamadigim bir konudur bu... Sizce erkekler ilk asklarina nasil bakiyorlar?? Yani ASLA unutulmazlik midir söz konusu? :S Ya yanlis forumdaysam, size zahmet dogrusuna tasiyin ltf :utan:
  4. Erkekleri Peşinizden Koşturun

Erkekleri Peşinizden Koşturun

erkekleri peşinizden koşturacak stratejiler Biz kadınlar güçlü, karizmatik ve isteklerimizi yerine getirecek bir erkekler beraber olmanın hayalini kurarız. Peki bu hayal mi ? Tabiki hayır. İngiliz ilişki uzmanı G.Tomasek`in tavsiye ettiği yöntemlerle erkeğini peşinizden koşturun.. Onu değiştirmeye çalışmayın, olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’tan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu...
  5. Erkekleri Peşinden İşte Böyle Koştur !

Erkekleri Peşinden İşte Böyle Koştur !

erkeği peşinden koştur Erkekleri Peşinizden Koşturan Stratejiler Vay be erkekleri peşimizden böyle koşturuyoruz hanımlar .. Erkekleri derken tek muhattab oldugunuz erkeği tabi hepsini deil :):) Biz kadınlar güçlü, karizmatik fakat aynı zamanda bütün isteklerimizi yerine getiren erkeklerle beraber olmanın hayalini kurarız. Peki, bu bir hayal mi? Elbette “Hayır”. İngiliz ilişki uzmanı G....

Sayfayı Paylaş