gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ilk kez yayınlanan osmanlı fotoğrafları

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    linkler yenilenebilirmi ben cok merak ettim simdi bunu???

Ilk kez yayınlanan osmanlı fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mikroskobik ortamda binlerce kez büyütülmüş nesnelerin fotoğrafları.

mikroskobik ortamda binlerce kez büyütülmüş nesnelerin fotoğrafları.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

Insanın Yumurtlama Anı Ilk Kez Görüntülendi

muhabbet kuşunun yumurtlama anı muhabbet kuşu yumurtlama anı kuşu belirtileri kuşların kuşları belirtileri İNSANIN YUMURTLAMA ANI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ Belçika'da Bir Kadın Hastanın Olağan Ameliyatı Sırasında, Tesadüfen Yumurtlama Anı İlk Kez Görüntülendi. BELÇİKA’da bir kadın hastanın olağan ameliyatı sırasında, tesadüfen yumurtlama anı ilk kez görüntülendi. Şimdiye dek yalnızca...
  3. Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum

Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum

İLK KEZ BİR ERKEĞİN PEŞİNDEN KOŞTUM 'BİR DAHA MI?' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜ PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANAN CEYLAN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR Uzun bir aradan sonra yeni albümü 'Bir Daha Mı?' ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Ceylan, açıklamalarıyla şaşırttı. Ünlü sanatçı, 1 yıl boyunca Kenan Doğulu'nun peşinden koştuğunu söyledi. Kenan Doğulu'ya ulaşmak için 1 yıl uğratığını söyleyen Ceylan'ın...
  4. Osmanlı İmparatorluğunda Fotoğraf

Osmanlı İmparatorluğunda Fotoğraf

osmanlı fotoğrafçıları osmanlı dönemi kimyagerleri kimyagerleri hürrem sultan fotoğrafları Endüstri devrimi, Osmanlı İmparatorluğu'nu politik, kültür ve sanat, askeri ve ticari yönlerde de etkilemeye başladı ve Batı'ya dönük bir politikanın esas alınmasına neden oldu. Toplumun beğenileri değişti. Resim, mimari ve müzikte gelenekselin yanısıra, Osmanlı toplumunda elit zümreyi oluşturan...
  5. Son Yaz Balkanlar 1912 Dizi Setinden Yayınlanan İlk Fotoğraflar Buyrun

Son Yaz Balkanlar 1912 Dizi Setinden Yayınlanan İlk Fotoğraflar Buyrun

son yaz balkanlar dizi resimleri son yaz balkanlar dizi fotoları Geçtiğimiz günlerde dizi setinden ilk foto olarak internette yayınlanan Son Yaz Balkanlar dizi setinden ilk fotoğraflar gelmeye başladı melekler :) İşte merak edenler için savaş sahnelerinden başta olmak üzere seçilen son yaz balkanlar dizi fotoları içinden birkaçı...

Sayfayı Paylaş